Kredyt we frankach kancelaria
sprawy frankowe wrocław

Sprawy frankowe i złotowe - kancelaria Rajkowska

Kancelaria prawna Rajkowska zaczęła występować jako kancelaria frankowa z początkiem 2017 roku jako odpowiedz na rosnące zainteresowanie tematyką pozwów frankowych. W tematykę kredytów frankowych weszliśmy ze świata finansów, w którym wcześniej pomagaliśmy inwestorom, akcjonariuszom i obligatariuszom. Specjalizujemy się w prawie bankowym, finansowym  oraz konsumenckim. Prowadzimy sprawy frankowe konsumenckie jak i gospodarcze.

Doskonale znamy zagadnienia związane z bankowością i finansami, wiemy, jak prowadzić sprawy frankowe, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Nasza kancelaria to zespół ekspertów zbudowany na wieloletnich doświadczeniach w doradztwie prawnym na rzecz inwestorów oraz reprezentacji konsumentów w sporach z bankami i podmiotami rynku regulowanego.

Lata 2019-2020 były dla kancelarii czasem bardzo dynamicznego rozwoju. Reprezentujemy teraz osoby z kredytem we frankach z całej Polski i dzięki powierzonemu nam zaufaniu i licznym rekomendacją, jakie otrzymujemy od naszych klientów to właśnie segment spraw frankowych stał się dla naszej kancelarii adwokackiej największym pod względem prowadzonych postępowań sądowych. Dzięki temu mogliśmy również wdrożyć pro konsumenckie podejście do kosztów procesu, tak aby wygranym sprawy był przede wszystkim kredytobiorca. W celu rozpoczęcia procesu unieważniania kredytu we frankach skontaktuj się z adwokatem przez formularz na stronie głównej zatytułowanej kredyt we frankach kancelaria lub formularz na samym dole strony.

Bezpłatna Analiza Kredytu we Frankach
tel. 513-831-091

Nie czekaj, skontaktuj się z adwokatem i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić

Zamów Bezpłatną Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM