Kredyt we frankach kancelaria

Frankowicze wygrywają z bankami

W 2022 roku Frankowicze wygrywają już ponad 95 % spraw z bankami. Nie jest to jednak 100% i pozwanie banku nie oznacza pewnej wygranej, dlatego warto wybrać doświadczonego adwokata, ponieważ w dużej mierze to od jego wiedzy i umiejętności zależeć będzie powodzenie sprawy. W kancelarii prawnej Rajkowska zapewniamy kompleksowe prowadzenie sprawy frankowej od A do Z i przejrzyste warunki umowy. W związku z powszechną praktyką, jaką było udzielanie kredytów we frankach przez polskie banki, pozywamy praktycznie wszystkie z nich. 

Najwięcej spraw kredytów we frankach prowadzimy przeciwko Pko Bp, mBankowi, Ge Money bank i BNP Paribas. Każdy bank ma inną konstrukcję umowy frankowej. W związku z tym bardzo ważne jest indywidualne podejście do każdej sprawy i unikanie schematu “kopiuj wklej”, który można znaleźć w wielu spółkach z o.o. masowo zajmujących się sprawami Frankowiczów. 

Jeżeli chodzi o rodzaje kredytu we frankach, w związku z którym nasza kancelaria składa pozew przeciwko bankowi nie zatrzymujemy się tylko na kredytach hipotecznych, ale również podejmujemy się bardziej skomplikowanych spraw związanych z kredytami na działalność gospodarczą. Szczegóły oferty zostały przedstawione poniżej.

Jakie banki pozywamy

Jakie kredyty frankowe prowadzimy

  • Kredyt indeksowany/denominowany do waluty CHF;
  • Kredyt frankowy mieszkaniowy (o nieokreślonym charakterze);
  • Kredyt frankowy nadal spłacany;
  • Kredyt frankowy spłacony w całości;
  • Kredyty wypowiedziane w trzech wariantach ( w przypadku gdy nie toczyły się wcześniej postępowania sądowe/komornicze, w przypadku gdy takie postępowania toczą się teraz oraz w przypadku gdy takie postepowania toczyły się wcześniej i zostały prawomocnie zakończone z kredytującym bankiem lub funduszem sekurytyzacyjnym, np. EOS i Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny);
  • Kredyt frankowy konsumencki Hipoteczny (mieszkaniowy);
  • Kredyt we frankach inwestycyjny (finansowy), zabezpieczony hipotecznie lub w inny sposób, np. zastawem na jednostkę uczestnictwa w funduszach inwestycyjnych lub papierach wartościowych (akcje) w tym także kredyty powiązane polisolokatami (UFK, np. Aegon, Scandia) – w każdym stanie sprawy (spłacane, spłacone, wypowiedziane).
  • Kredyt we frankach na działalność gospodarczą (po indywidualnej analizie sprawy)
  • Kredyt we frankach a małżeństwa po rozwodzie.

KANCELARIA PROPONUJE TRZY PODSTAWOWE MODELE WYCENY

Każda sprawa frankowa charakteryzuje się innym stopniem złożoności, dlatego każdą z nich wycenia adwokat w sposób odrębny i adekwatny do sytuacji. Dokładna oferta kancelarii prawnej zostanie przedstawiona w załączeniu do bezpłatnej analizy umowy kredytowej w postaci jasno wyrażonych kwot. Stawiamy na przejrzystość i czytelność naszej oferty. Dzięki rosnącej liczbie spraw frankowych jakie prowadzimy nasza oferta cenowa jest obecnie bardzo przystępna. W celu ustalenia szczegółów zachęcamy do kontaktu z kancelarią prawną np. poprzez formularz pod linkiem kancelaria kredyt we frankach.

Oferta Standard

Standardowe Koszty adwokackie
Standardowa Prowizja

Oferta Pierwszy Krok

Niskie Koszty Adwokackie
Podwyższona Prowizja

Oferta Premium

Standardowe Koszty Adwokackie
Zmniejszona prowizja w przypadku bardzo dużego przedmiotu sporu

Bezpłatna analiza kredytu CHF
tel 513-831-091

Nie czekaj, skontaktuj się z adwokatem i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić.

Zamów Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM