Kancelarie Frankowe

Kancelarie dostosowana do potrzeb Frankowiczów

Kancelaria Prawna Rajkowska

Kancelaria prawna Rajkowska zaczęła występować jako kancelaria frankowa z początkiem 2017 roku jako odpowiedz na rosnące zainteresowanie tematyką pozwów frankowych. W tematykę kredytów frankowych weszliśmy ze świata finansów, w którym wcześniej pomagaliśmy inwestorom, akcjonariuszom i obligatariuszom.  Specjalizujemy się w prawie bankowym, finansowym  oraz konsumenckim. Prowadzimy sprawy kredytów indeksowanych oraz denominowanych do waluty franka szwajcarskiego.

Doskonale znamy zagadnienia związane z bankowością i finansami. Właśnie dlatego, że wiemy co robimy jesteśmy idealnym wyborem. Nasza kancelaria frankowa to zespół ekspertów zbudowany na wieloletnich doświadczeniach w doradztwie prawnym na rzecz inwestorów oraz reprezentacji konsumentów w sporach z bankami i podmiotami rynku regulowanego. 

Lata 2019-2020 były dla kancelarii frankowej czasem bardzo dynamicznego rozwoju. Reprezentujemy teraz osoby z kredytem we frankach z całej Polski i dzięki powierzonemu nam zaufaniu i licznym rekomendacją jakie otrzymujemy od naszych klientów to właśnie segment spraw frankowych stał się dla naszej kancelarii adwokackiej największym pod względem prowadzonych postepowań sądowych. Dzięki temu mogliśmy również wdrożyć pro konsumenckie podejście do kosztów procesu, tak aby wygranym sprawy był przede wszystkim kredytobiorca, a nie tak jak to ma ostatnio często miejsce – jego przedstawiciel w sądzie.

Powrót na stronę główną

Bezpłatna Analiza Kredytu we Frankach
tel. 513-831-091

Nie czekaj, skontaktuj się z adwokatem i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić