Kancelarie frankowe Wrocław

Kancelarie Frankowe to kancelarie prawne specjalizujące się w prowadzeniu spraw kredytów frankowych. W wyniku bardzo dużego zainteresowania pozywaniem banków, prawnicy specjalizujący się w unieważnianiu umów przeżywają prawdziwe oblężenie. Obecnie znalezienie najlepszej kancelarii frankowej jest jednak wbrew pozorom bardzo trudnym zadaniem. Tematyka Franków zainteresowały się bowiem firmy odszkodowawcze prowadzące szeroko zakrojoną kampanię marketingową nastawiona na „pozyskiwanie” jak największej liczby Frankowiczów. Firmy takie często chwalą się 100% gwarancją sukcesu, czy brakiem opłata wstępnych. Należy uważać na takie gwarancje, bo firmy, które je oferują, często nie zajmują się nawet prowadzeniem sprawy, a jedynie „pozyskiwaniem” klientów dla innych podmiotów. 

Dlatego warto skorzystać z usług jednej z najbardziej doświadczonych kancelarii frankowych w Polsce, kierowanej przez mecenas Urszulę Rajkowską.

Kancelaria Prawna Rajkowska

Kancelaria prawna Rajkowska zaczęła występować jako kancelaria frankowa z początkiem 2017 roku jako odpowiedz na rosnące zainteresowanie tematyką pozwów frankowych. W tematykę kredytów frankowych weszliśmy ze świata finansów, w którym wcześniej pomagaliśmy inwestorom, akcjonariuszom i obligatariuszom. Specjalizujemy się w prawie bankowym, finansowym  oraz konsumenckim. Prowadzimy sprawy frankowe konsumenckie jak i gospodarcze.

Doskonale znamy zagadnienia związane z bankowością i finansami, wiemy jak prowadzić sprawy frankowe, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Nasza kancelaria to zespół ekspertów zbudowany na wieloletnich doświadczeniach w doradztwie prawnym na rzecz inwestorów oraz reprezentacji konsumentów w sporach z bankami i podmiotami rynku regulowanego.

Lata 2019-2020 były dla kancelarii frankowej czasem bardzo dynamicznego rozwoju. Reprezentujemy teraz osoby z kredytem we frankach z całej Polski i dzięki powierzonemu nam zaufaniu i licznym rekomendacją jakie otrzymujemy od naszych klientów to właśnie segment spraw frankowych stał się dla naszej kancelarii adwokackiej największym pod względem prowadzonych postepowań sądowych. Dzięki temu mogliśmy również wdrożyć pro konsumenckie podejście do kosztów procesu, tak aby wygranym sprawy był przede wszystkim kredytobiorca. W celu rozpoczęcia procesu unieważniania kredytu we frankach skontaktuj się z adwokatem przez formularz na stronie głównej kredyt we frankach kancelaria lub formularz na dole strony.

kancelarie frankowe wrocław

Najlepsze kancelarie frankowe Wrocław - czym się charakteryzują?

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych kancelarii frankowych w Polsce, co charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta i jego umowy z bankiem, ponieważ jest to klucz do osiągnięcia sukcesu w Sądzie. Adwokat, czy też radca prawny prowadzący sprawę musi być doświadczony w tematyce frankowej i posiadać wiedzę z zakresu ekonomii, przez co będzie bardziej elastyczny i skuteczny w pisaniu pozwów. Warto spotkać się ze swoim adwokatem, bo w takiej rozmowie łatwo dostrzec różnicę między profesjonalistą, a osobom próbującą zając się sprawami frankowymi z doskoku lub przedstawicielem handlowym zachęcającym do podpisania umowy, którą on przekaże kancelarii niewiadomego pochodzenia.

Najlepsze kancelarie adwokackie z Wrocławia charakteryzują się również zaangażowaniem w prowadzenie spraw frankowych swoich klientów, sprawną obsługą i minimalizacją kosztów procesu. Każda topowa kancelaria przedstawi koszt prowadzenia sprawy w konkretnych kwotach w przejrzysty i jednolity sposób, a nie będzie chować się za różnego rodzaju gwiazdkami i prowizjami w umowach. By przekonać się, czy mamy do czynienia z najlepszą kancelarią frankową warto sprawdzić opinie pojawiające się na jej temat w internecie.

Bezpłatna Analiza Kredytu we Frankach
tel. 513-831-091

Nie czekaj, skontaktuj się z adwokatem i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić

Zamów Bezpłatną Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM