Kancelarie Frankowe Wrocław, Warszawa

Kancelarie frankowe Wrocław, Warszawa

Kancelarie Frankowe to kancelarie prawne specjalizujące się w prowadzeniu spraw kredytów frankowych. Najbardziej popularne kancelarie frankowe znajdują się w miastach takich jak Wrocław i Warszawa, gdzie swoje biura ma także kancelaria prawna Rajkowska. W wyniku bardzo dużego zainteresowania pozywaniem banków, kancelarie frankowe specjalizujące się w odfrankowieniu bądź unieważnianiu kredytów frankowych przeżywają oblężenie. Obecnie znalezienie najlepszej kancelarii frankowej jest jednak wbrew pozorom bardzo trudnym zadaniem. Tematyka Franków zainteresowały się bowiem firmy odszkodowawcze prowadzące szeroko zakrojoną kampanie marketingową nastawiona na „pozyskiwanie” jak największej liczby Frankowiczów. Firmy takie często mamią 100% gwarancją sukcesu, czy brakiem opłata wstępnych. W związku z tym, że nazwa kancelaria nie jest zastrzeżona polskim prawem firmy takie często nazywają się kancelaria xyz, a w stopce strony znajduje się informacja, że jest to spółka zoo. Należy unikać takich spółek, ponieważ często nie zajmują się one prowadzeniem sprawy, a jedynie przekazywaniem dalej „pozyskanych” klientów w związku z czym kredytobiorca nie wie kto poprowadzi jego sprawę, a jest to kwestia o fundamentalnym znaczeniu, ponieważ każda umowa z bankiem jest skonstruowana w sposób indywidualny i wymaga dokładnej analizy przez doświadczonego adwokata. Jak więc wybrać właściwe kancelarie frankowe? Najlepiej skorzystać z tych z Wrocławia lub Warszawy, ponieważ prowadzą one sprawy na terenie całego kraju, a wykazują się bardzo dobrą znajomością tematu.

Kancelaria Prawna Rajkowska

Kancelaria prawna Rajkowska zaczęła występować jako kancelaria frankowa z początkiem 2017 roku jako odpowiedz na rosnące zainteresowanie tematyką pozwów frankowych. W tematykę kredytów frankowych weszliśmy ze świata finansów, w którym wcześniej pomagaliśmy inwestorom, akcjonariuszom i obligatariuszom.  Specjalizujemy się w prawie bankowym, finansowym  oraz konsumenckim. Prowadzimy sprawy kredytów indeksowanych oraz denominowanych do waluty franka szwajcarskiego.

Doskonale znamy zagadnienia związane z bankowością i finansami. Właśnie dlatego, że wiemy co robimy jesteśmy dobrym wyborem. Nasza kancelaria frankowa to zespół ekspertów zbudowany na wieloletnich doświadczeniach w doradztwie prawnym na rzecz inwestorów oraz reprezentacji konsumentów w sporach z bankami i podmiotami rynku regulowanego.

Lata 2019-2020 były dla kancelarii frankowej czasem bardzo dynamicznego rozwoju. Reprezentujemy teraz osoby z kredytem we frankach z całej Polski i dzięki powierzonemu nam zaufaniu i licznym rekomendacją jakie otrzymujemy od naszych klientów to właśnie segment spraw frankowych stał się dla naszej kancelarii adwokackiej największym pod względem prowadzonych postepowań sądowych. Dzięki temu mogliśmy również wdrożyć pro konsumenckie podejście do kosztów procesu, tak aby wygranym sprawy był przede wszystkim kredytobiorca. W celu rozpoczęcia procesu unieważniania kredytu we frankach skontaktuj się z adwokatem przez formularz na stronie głównej kredyt we frankach kancelaria lub formularz na dole strony.

kancelarie frankowe wrocław
kancelarie frankowe warszawa

Najlepsze kancelarie frankowe Wrocław, Warszawa - czym się charakteryzują?

Najlepsze kancelarie frankowe Wrocław, Warszawa charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta i jego umowy z bankiem, ponieważ jest to klucz do osiągnięcia sukcesu w Sądzie. Adwokat prowadzący sprawę musi być doświadczony w tematyce frankowej i posiadać wiedzę z zakresu ekonomii przez co będzie bardziej elastyczny i skuteczny w pisaniu pozwów. Warto spotkać się z adwokatem, bo w takiej rozmowie łatwo dostrzec różnicę między profesjonalistą, a osobom próbującą zając się sprawami frankowymi z doskoku lub przedstawicielem handlowym zachęcającym do podpisania umowy, którą on przekaże kancelarii niewiadomego pochodzenia.

Najlepsze kancelarie frankowe z Wrocławia, czy Warszawy charakteryzują się również zaangażowaniem w prowadzenie spraw frankowych swoich klientów, sprawną obsługą i minimalizacją kosztów procesu. Każda topowa kancelaria przedstawi koszt prowadzenia sprawy w konkretnych kwotach w przejrzysty i jednolity sposób, a nie będzie chować się za różnego rodzaju gwiazdkami i prowizjami w umowach. By przekonać się, czy mamy do czynienia z najlepszą kancelarią frankową warto sprawdzić opinie pojawiające się na jej temat w internecie i skontaktować się z jej adwokatem.

Bezpłatna Analiza Kredytu we Frankach
tel. 513-831-091

Nie czekaj, skontaktuj się z adwokatem i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić

Zamów Bezpłatną Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM