Kredyt we frankach kancelaria

DLACZEGO KANCELARIA RAJKOWSKA ?

Poniżej przygotowaliśmy odpowiedz

DOŚWIADCZENIE

Kancelaria od dawna skutecznie walczy przeciwko nieuczciwym praktykom w świecie finansów. Pomagaliśmy już pokrzywdzonym inwestorom, akcjonariuszom i obligatoriuszom. W ciągu ostatnich kilku lat w związku z większa świadomością frankowiczów chcących dochodzić swoich praw, nastąpił dynamiczny rozwój segmentu prawa bankowego w kancelarii. Na chwilę obecną możemy śmiało powiedzieć, że na kredytach we frankach zjedliśmy zęby. Obecnie kancelaria frankowa reprezentujemy klientów z całej Polski, posiadając siedziby we Wrocławiu i Warszawie. Prowadzimy liczne postępowania sądowe. Cechuje nas również doświadczenie w prowadzeniu spraw o charakterze trudnym, których często nie podejmują się inne kancelarie frankowe. Dzięki obyciu w tematyce frankowej indywidualnie dobieramy do każdej umowy odpowiednią strategię działania, tak aby klient osiągnął jak najwyższą korzyść. W zależności od sytuacji w sporze z bankiem dążymy do: stwierdzenie nieważności kredytu frankowego, zwrotu nadpłaconych rat, redukcji zadłużenia (tzw. odfrankowanie). Prowadzimy także sprawy związane z roszczeniami powiązanymi (ubezpieczenia niskiego wkładu własnego ubezpieczenia pomostowe, polisolokaty, fundusze)

WYJĄTKOWA WIEDZA

Dokładna znajomość instrumentów finansowych, produktów oferowanych przez banki oraz ogólnego kontekstu funkcjonowania rynku finansowego w połączeniu z niebanalnym przygotowaniem z prawa dowodowego umożliwiła opracowanie spójnej i skutecznej strategii procesowej. Posiadamy wiedzę nie tylko z zakresu prawa, ale również ekonomii, którą wykorzystujemy w praktyce w naszych pozwach. Dzięki temu mogliśmy sukcesywne rozszerzać segment prowadzonych przez nas spraw przeciwko podmiotom rynku finansowego. Jak można przeczytać w sekcji Oferta, prowadzimy obecnie postepowania przeciwko wszystkim bankom. Jest to możliwe dzięki dogłębnej analizie każdej umowy i wiedzy gdzie znajdują się jej “czułe punkty”. Dlatego segment spraw, za równo pod kątem pozywanych banków jak i typów kredytów frankowych które prowadzimy jest tak szeroki.

ZAANGAŻOWANIE

Adwokaci kancelarii cechują się wysoka kulturą osobistą. Zawsze są pomocni i uprzejmi. Poznajemy wszystkich naszych klientów, identyfikujemy ich rzeczywiste problemy i proponujemy najlepsze rozwiązania. Koncepcje prowadzenia sprawy opracowuje dla każdej osoby indywidualnie doświadczony adwokat. Kancelaria nie prowadzi masowej produkcji pozwów. Stawiamy na jakość, nie na ilość. Dlatego każdy klient może liczyć na specjalne traktowanie podczas trwania całej sprawy, w którą od samego początku wchodzimy z energią, wigorem i wyjątkową wiedzą.

SPRAWNA OBSŁUGA, MINIMALIZACJA KOSZTÓW

Współpraca z kancelarią opiera się na transparentności rozliczeń i minimalizacji kosztów dla klienta. Po pierwsze – wynagrodzenie kancelarii zostaje wskazane konkretną kwotą w złotych polskich, co dotyczy także prowizji w przypadku wygrania sprawy (jeśli jest stosowana), Po drugie – precyzyjnie wskazane są przesłanki od których uzależniona jest płatność wynagrodzenia na zasadzie succes fee. Podsumowując – każdy klient wie ile i za co płaci, wszystkie koszty są ZNANE już w momencie podpisywania umowy. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek niedopowiedzenia, nasza umowa jest w 100 procentach przejrzysta.

RZETELNA & BEZPIECZNA OFERTA

Adwokat to zawód zaufania publicznego mający podstawę w generalnej normie art 17 Konstytucji z 02.01.1997 r. Nad prawidłowością wykonywania zawodu adwokata czuwa samorząd zawodowy, który nie reguluje przecież działania podmiotów takich jak pozyskujące frankowiczów na masową skalę firmy i spółki zoo. Dodatkową gwarancją profesjonalizmu świadczonych usług prawniczych jest obowiązek przestrzegania tajemnicy adwokackiej, a sam tytuł adwokata podlega ochronie prawnej. Nasza oferta jest bezpieczna, uczciwa i przejrzysta.

CIESZYMY SIĘ ZAUFANIEM WŚRÓD KREDYTOBIORCÓW CHF

Dzięki bezkonkurencyjnym kontaktom z naszymi klientami staliśmy się jedną z najczęściej polecanych kancelarii frankowych Funkcjonujemy w zgodzie z zasadami etyki adwokackiej, wspierając dobre praktyki rynkowe i pro konsumenckie podejście do usług prawnych. Jeśli jeszcze o nas nie słyszałeś, masz teraz okazje to zmienić. Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam skąd te wszystkie pozytywne opinie.

tel. 513-831-091

Skontaktuj się z adwokatem i sprawdz co możemy dla Ciebie zrobić