Wydział sądu okręgowego w Warszawie

Wydział frankowy Sądu okręgowego w Warszawie

W polskich sądach jest już prawie 80 tysięcy spraw frankowych. Tak duży napływ spraw był powodem wyodrębnienia od  kwietnia 2021 roku, specjalnego wydziału frankowego Sądu Okręgowego w Warszawie – XXVIII Wydział Cywilny Sądu Okręgowego w Warszawie. Wydział frankowy jest bardziej liczny, niż pozostałe wydziały – liczy 21 osób, ale do Warszawy spłynęło już prawie czterdzieści tysięcy spraw frankowych. Na każdego sędziego przypada więc ponad tysiąc spraw. O ile orzeczenia Sądu, są korzystne dla Frankowiczów w znakomitej większości, przypadków, bardzo duża liczba postępowań, sprawia, że na samą rozprawę Frankowicze mogą czekać nawet ponad rok, a rozstrzygnięcie sprawy przedłuży się jeszcze bardziej. Wydział działa bardzo sprawnie, specjalizacja Sądu przynosi w tym zakresie pozytywne aspekty. Oprócz złożenia pozwu do wydziału frankowego Sądu Okręgowego w Warszawie, można także skorzystać z prawa do zaskarżenia banku w miejscu swojego zamieszkania.

Wydział Frankowy sądu okręgowego w Warszawie - Frankowicze wygrywają z bankami

W całej Polsce Frankowicze wygrywają masowo z bankami, podobna sytuacja ma miejsce w wydziale frankowym Sądu okręgowego w Warszawie. Sędziowie rozpatrujący setki spraw, wypracowali praktycznie jednolite orzecznictwo w sprawach frankowych, które jest przykładem dla reszty kraju. W orzecznictwie tym Frankowicze przeważnie wygrywają z bankami, a ogłaszanym wyrokiem jest głównie pełne unieważnienie kredytu we frankach, ze wszystkimi tego skutkami prawnymi.

Sprawdź także: Status konsumenta a kwestia kredytu frankowego

Kancelaria frankowa — unieważnienie kredytu

Jeżeli interesuje Cię unieważnienie kredytu we frankach, nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś — zadzwoń lub wykorzystaj formularz kontaktowy na dole strony, lub na stronie głównej.

Zamów Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM