kancelarie frankowe warszawa

Kancelarie Frankowe Warszawa

Kancelarie frankowe Warszawa, to stołeczne kancelarie prawne, specjalizujące się w pomaganiu Frankowiczom. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu mecenasów możliwe jest pozbycie się kredytu frankowego raz na zawsze i wejście ze spokojem w nadchodzący kryzys gospodarczy.

Skorzystaj z oferty jednej z najlepszych kancelarii frankowych w Polsce, kierowanej przez adwokat Urszulę Rajkowską formularz kontaktowy znajduje się na dole strony.

Kancelarie frankowe z Warszawy zaczęły powstawać już w 2017 roku, kiedy dynamicznie rosła liczba postępowań Frankowiczów przeciwko bankom, jednak swoją działalność szczególnie rozwinęły po wyroku TSUE z 3 października 2019 roku, który diametralnie zmienił orzecznictwo w Polskich Sądach — Frankowicze w 2022 roku wygrywają ponad 98% spraw.

Czytaj także: Frankowicze w Sądach – kolejne wygrane i rosnące kolejki

Kancelaria adwokacka Rajkowska

Kancelaria adwokacka Rajkowska od 2017 roku aktywnie reprezentuje Frankowiczów. Dzięki doświadczeniu wyniesionemu z rynków finansowych, na których wcześniej doradzaliśmy akcjonariuszom i obligatariuszom, korzystamy z wiedzy ekonomicznej, by jeszcze skuteczniej pozywać banki.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, ponieważ z naszego doświadczenia wynika, że nawet umowy podpisywane z tym samym bankiem, w jednej placówce bankowej, potrafią się od siebie znacząco różnić, a w konstrukcji pozwu frankowego niezwykle ważna jest precyzja jego wykonania, tak żeby już na początku wytrącić bankowi wszystkie argumenty z ręki.

Ostatnio zaobserwowaliśmy, że banki zaczynają straszyć Frankowiczów opłatą za bezumowne korzystanie z kapitału. Taka opłata, nie należy się bankom. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów mówi o tym tutaj. Bezumowne korzystanie z kapitału, obciążałoby bowiem konsumenta kosztami, mimo że za źle skonstruowaną umowę odpowiada bank — co zdecydowanie narusza prawa ochrony konsumenta. W dodatku w Sądach kiełkuje orzecznictwo tzw. twardego unieważnienia, które może się dla banków skończyć katastrofą — w skrócie chodzi o przedawnienie się roszczeń banków, ze względu na wadliwy charakter umowy. Frankowicze mający kredyty frankowe w mieście Warszawa (i nie tylko!), powinni zainteresować się możliwością unieważnienia kredytu lub jego odfrankowienia, zanim kurs franka jeszcze bardziej wzrośnie (o tym, dlaczego kurs franka będzie rósł, można przeczytać w naszym artykule z 2019 roku: dlaczego kurs franka będzie rósł, który okazał się bardzo trafną prognozą). 

Orzecznictwo Sądowe w 2021 roku było dla Frankowiczów niezwykle korzystne, a w IV kwartale 2021 roku, odsetek wygranych Frankowiczów osiągnął  99% dla wyroków w I instancji, o czym więcej można przeczytać na stronie Stop Bankowemu Bezprawiu. Ponadto znacząco wzrosła też liczba wygranych orzeczeń, a trend ten jest jeszcze silniejszy w 2023 roku.

Przejdź na stronę główną – Kancelaria Frankowa 

Kancelarie Frankowe Warszawa

Najlepsze Kancelarie frankowe Warszawa – jak wybrać ?

Kancelarie frankowe Warszawa,  to ostatnio bardzo popularny temat, szczególnie jeżeli chodzi o różnego typu płatne reklamy. Przy wyborze kancelarii należy jednak uważać na kilka rzeczy. Po pierwsze, wiele firm zajmujących się sprzedażą, „pozyskuje” Frankowiczów dla kancelarii. W takim przypadku Frankowicz często nie spotyka się z adwokatem, a handlowcem, który przedstawia ofertę. W takim przypadku kredytobiorca nie wie, jaka osoba będzie go reprezentowała przed Sądem i czy aby na pewno będzie to osoba kompetentna i doświadczona w sprawach frankowych, a ma to kolosalne znaczenie w procesie z bankiem, ponieważ umowy kredytowe bardzo często różniły się od siebie, nawet jeżeli były zawierane w tym samym okresie, w tej samej placówce banku. Każda umowa wymaga więc indywidualnej oceny ryzyka i odpowiedniego doboru argumentacji, a w przypadku takich firm „handlowo-prawnych” trzeba liczyć się z masową produkcją pozwów na gotowych wzorach, przez co wiele rzeczy może pójść nie tak.

Samo pozwanie banku jest już stresujące, dlatego warto postawić na rzetelną kancelarię i mieć spokojną głowę podczas prowadzenia sprawy. Szczegółową odpowiedz na pytanie, w jaki sposób znaleźć kancelarię i na co zwrócić uwagę znajduje się tutaj.

Zamów Bezpłatną Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM