kredyty frankowe Szczecin

Kredyty Frankowe Szczecin, pomoc Frankowiczom

Kredyty frankowe Szczecin – pomoc Frankowiczom zapewnia kancelaria prawna Rajkowska, do której dane kontaktowe znajdują się na dole strony.

Kredyty frankowe Szczecin były udzielane na masową skalę. Frankowicze byli kuszeni niskim oprocentowaniem kredytu i większą zdolnością kredytową. W Szczecinie działało także wielu pośredników kredytowych. Po gwałtownym wzroście kursu franka, wiele osób znalazło się w sytuacji, gdy rata wzrosła prawie dwukrotnie. Wielu z nich do tej pory uważa, że nie można rozwiązać tego problemu. Są w błędzie. Kredyty frankowe zawierają bowiem niedozwolone klauzule, które stanowią podstawę do ich unieważnienia. W umowach występują dysproporcja pomiędzy prawami i obowiązkami obu stron oraz nierównomierne rozłożenie ryzyka. Dodatkowo banki dawał sobie jednostronne prawo do kształtowania kursu, po którym wymieniany był frank szwajcarski. Na te wszystkie aspekty zwracał uwagę Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Obecnie Frankowicze wygrywają ponad 95% sprawa, co jest znakomitym wynikiem. Kompleksową pomoc Frankowiczom w Szczecinie oferuje kancelaria prawna Rajkowska.

kredyty frankowe Szczecin

Kredyty Frankowe Szczecin - kancelarie frankowe

Jeżeli chodzi kancelarie frankowe Szczecin, to wiele z nich powstało dość niedawno. Warto  postawić na doświadczonych prawników od spraw frankowych, których można znaleźć we Wrocławiu, gdzie swoją siedzibę ma kancelaria prawna Rajkowska. Kancelarie frankowe, to kancelarie prawne, które skupiają się tylko na obsłudze Frankowiczów. Skupienie się na tylko jednym rodzaju spraw pozwala maksymalizować szansę na wygraną z bankiem – dzięki bardzo dużemu doświadczeniu i fachowej wiedzy w danym temacie. Powstanie kancelarii frankowych, było możliwe ze względu na ogromne zainteresowanie Frankowiczów pozwaniem banku. Obecnie w Sądach jest już prawie 80 tysięcy spraw frankowych, a liczba ta ciągle rośnie. W wyniku tak dużego zainteresowania na rozstrzygnięcie sprawy frankowej trzeba będzie czekać około 2-3 lata, a w niedalekiej przyszłości nawet 3-4 lata i to pomimo powstania w Warszawie specjalnego wydziału do spraw frankowych. Sądy nie mają po prostu możliwości szybkiego rozpatrzenia tak dużej ilości spraw. Dlatego warto jak najszybciej pozwać bank i uniknąć rosnącego czasu oczekiwania na rozstrzygnięcie swojej sprawy frankowej.

Czytaj także ostatni wpis na blogu: Pomoc Frankowiczom Opole, kredyty frankowe

Pomoc Frankowiczom Szczecin

Pomoc Frankowiczom w Szczecinie to rzetelne i indywidualne podejście do każdej sprawy. Obecnie na rynku działa wiele podmiotów, które zajmują się masową produkcją pozwów przeciwko bankom. Generuje to jednak pewne zagrożenia. Umowy frankowe różnią się bowiem między sobą, nawet jeżeli były zawierane w tym samym oddziale banku, w podobnym okresie czasu. Brak indywidualnego podejścia do sprawy może się więc wiązać z porażką, a sprawę przeciwko bankowi można wnieść tylko raz, dlatego warto postawić na najlepsze kancelarie frankowe.

Jeżeli interesuje Cię unieważnienie kredytu we frankach — zadzwoń lub wykorzystaj formularz kontaktowy na dole strony, lub na stronie głównej.

Zamów Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM