Pomoc Frankowiczom Świdnica

Pomoc Frankowiczom Świdnica, kredyty frankowe

Pomoc Frankowiczom w Świdnicy oferuje kancelaria prawna Rajkowska, do której kontakt znajduje się na dole strony.

Kredyty Frankowe w Świdnicy były bardzo popularne, przez co do dziś Świdnica ma procentowo jeden z największych odsetek Frankowiczów w kraju. Kredyty frankowe wydawały się bardzo atrakcyjne, kredytu udzielane w obcej walucie były korzystniej oprocentowane, wymagały mniejszej zdolności kredytowej i przedstawiane były jako coś stabilnego. Niestety od początku banki mijały się z prawdą. Dowolnie ustalając kursy wymiany złotego na franka, zarabiały na spreadzie walutowym w sposób niekontrolowany w umowie, przez co już na wstępie kredyt frankowy kosztował tyle, co złotowy. Jest to jedna z niedozwolonych klauzul, występująca w wielu umowach frankowych, która może być podstawą do jego unieważnienia. Kredyty frankowe, zawierają także inne niedozwolone zapisy, które łamią prawa ochrony konsumenta, ściśle egzekwowane nie tylko przez polskie, ale i europejskie prawo.

W wyniku występowania w umowach frankowych niedozwolonych klauzul Frankowicze wygrywają dziś ponad 95 % swoich spraw, w których wnoszą o unieważnienie kredytu frankowego lub jego odfrankowienie. Szczególnie korzystne może się okazać to pierwsze. By móc pozbyć się kredytu we frankach, potrzebna jest pomoc doświadczonego adwokata od spraw Frankowych, który wie, w jaki sposób należy napisać skuteczny pozew przeciwko bankowi. Z pomocą Frankowiczom przychodzi tutaj kancelaria prawna Rajkowska.

Pomoc Frankowiczom Świdnica - czy kredyty frankowe można unieważnić ?

Mimo wielu sukcesów, jakie odnoszą Frankowicze, bardzo duża część z nich wciąż nie wie, że może pozbyć się kredytu we frankach. Oczywiście konieczne jest sporządzenie pozwu z właściwą interpretacją przepisów prawa — pomoc Frankowiczom w Świdnicy w tej sprawie zapewniają wykwalifikowani adwokaci.  Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej, kilkukrotnie orzekał, że występujące w umowach niedozwolone zapisy, powinny być z nich wykreślane, co powoduje unieważnienie lub odfrankowienie kredytu. Niestety dla Frankowiczów, jest ich w Polsce tak wiele, że orzeczenia wydane przez TSUE nie sprawiły, że Frankowicze odzyskają swoje pieniądze na drodze uchwały sejmowej. Również banki niechętnie godzą się z wyrokami TSUE i robią wszystko, co mogą, by odwieść kredytobiorców od drogi Sądowej. W końcu chodzi tutaj o setki miliardów złotych.

Obecnie Frankowicze mogą dochodzić swoich praw i żądać zwrotu nadpłaconych świadczeń na drodze Sądowej lub poprzez ugodę. Uwaga, w ugodach frankowych często znajdują się “pułapki” w postaci niekorzystnego kursu przewalutowania długu i rosnącej stopy procentowej WIBOR 3M – można o tym poczytać w tym artykule: ugody banków z Frankowiczami. Przeciętna sprawa frankowa trwa 2-3 lata, choć ze względu na rosnące w ekspresowym tempie obłożenie Sądów sprawami frankowymi, może się wkrótce przedłużyć na okres 3-4 lat, ze względu na bardzo długi okres oczekiwania na wyznaczenie terminu rozprawy. Pomoc Frankowiczom Świdnica, to rzetelne poprowadzenie sprawy od początku do końca, które gwarantuje kancelaria prawna Rajkowska.

Pomoc Frankowiczom Świdnica

Kancelarie frankowe Świdnica

Kancelarie frankowe w samej Świdnicy praktycznie nie występują. Kancelarie frankowe, to specjalne kancelarie prawne, które w wyniku dużego zapotrzebowania ze strony Frankowiczów na pozywanie banków, przekształciły się w kancelarie obsługujące tylko i wyłącznie Frankowiczów. Dzięki temu zabiegowi, adwokaci mogą w pełni skupić się na jak najlepszej pomocy Frankowiczom. Przekłada się to na wysoką skuteczność i liczne wygrane w Sądach. Większość kancelarii frankowych jest usytuowana w miastach wojewódzkich. We Wrocławiu operują doświadczeni w sprawach frankowych adwokaci, w tym swoją siedzibę ma kancelaria prawna Rajkowska.  Przy sprawdzaniu kancelarii frankowej, warto zwrócić uwagę, czy rozmawia się z adwokatem, czy też, ze przedstawicielem spółki z o.o.

Jeżeli interesuje Cię unieważnienie kredytu we frankach, nie zwlekaj i już dziś zgłoś się do nas — zadzwoń lub wykorzystaj formularz kontaktowy na dole strony, lub na stronie głównej i odkryj, co możemy dla Ciebie zrobić.

Czytaj także ostatni wpis na blogu: Kredyty Frankowe Szczecin, pomoc Frankowiczom

Zamów Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM