Pomoc Frankowiczom Poznań

Pomoc Frankowiczom Poznań, kredyty frankowe

Kredyty frankowe Poznań — pomoc Frankowiczom zapewnia kancelaria prawna Rajkowska, do której dane kontaktowe znajdują się na samym dole strony.

Kredyty Frankowe Poznań w latach 2004-2007 były udzielane na masową skalę. W wyniku wzrostu kursu franka szwajcarskiego kredyty przerodziły się w ogromny problem, który jednak znalazł już woje rozwiązanie. Mimo to wielu Frankowiczów dalej nie wie, że może wygrać z bankiem — choć dziś Frankowicze wygrywają ponad 95 % spraw. Orzecznictwo Sądów przez ostatnie 3 lata (od słynnego wyroku TSUE w 2019 roku), kształtuje się coraz korzystniej dla Frankowiczów. Unieważnianie kredytu jest już dziś na porządku dziennym w całym kraju. By móc pozbyć się kredytu we frankach, potrzebna jest jednak pomoc doświadczonego adwokata od spraw Frankowych, który wie, w jaki sposób należy napisać odpowiedni pozew przeciwko bankowi. 

O kredytach frankowych dowiesz się więcej w: Jak wyglądają sprawy Frankowe – statystyki, porady, podsumowanie

Pomoc Frankowiczom Poznań

Kredyty Frankowe Poznań - kancelarie frankowe

Jeżeli chodzi kancelarie frankowe Poznań, to nie ma ich zbyt wiele. Frankowicz nie musi jednak wybierać kancelarii w miejscu swojego zamieszkania, a może skorzystać z oferty kancelarii frankowych obsługujących sprawy Frankowiczów z terenu całej Polski — takiej jak kancelaria adwokacka Rajkowska. Sama nazwa kancelarie frankowe, oznacza kancelarie prawne, które w wyniku dużego zainteresowania pozywaniem banków, zmieniły swój profil działalności i skupiły się tylko i wyłącznie na obsłudze klientów frankowych. Pozwoliło to zdobyć bardzo duże doświadczenie w tego typu sprawach, dopracować strategie procesowe i przełożyło się to na bardzo wysoką skuteczność w sporach z bankami.

Kredyty frankowe, można skutecznie podważyć, ponieważ zawierają one niedozwolone zapisy. Adwokacki doskonale wiedzą, gdzie w umowie należy tych zapisów szukać i w jaki sposób należy argumentować ich niezgodność z prawem. W sprawach frankowych obecnie największym problemem jest przedłużający się czas oczekiwania na rozprawę. Już teraz rozstrzygnięcie sprawy frankowej zajmuje około 2-3 lata, a przy obecnym napływie spraw frankowych (w Sądach jest już ponad 80 tysięcy), będzie to niedługo 3 do 4 lat, a w przyszłości być może nawet i 5 lat. Dlatego nie warto czekać i warto już dziś skonsultować swój kredyt frankowy z adwokatem, w celu opracowania dalszej strategi działania.

Przejdź na stronę główną – Kancelaria Frankowa

Pomoc Frankowiczom Poznań

Pomoc Frankowiczom w Poznaniu polega więc na uświadamianiu im, że mogą wygrać z bankiem i mają na to bardzo duże szanse. Pomoc Frankowiczom to także rzetelne podejście do prowadzenia sprawy i jej indywidualna analiza. Umowy frankowe różnią się między sobą zapisami, nawet jeżeli były zawierane w tej samej placówce banku w podobnym okresie czasu, dlatego trzeba je uważnie analizować. Wiele spółek z o.o. reklamujących swoje usługi w mediach, czy też rozsyłających wiadomości na pocztę, prowadzi masową produkcję pozwów według wcześniej ustalonego wzoru. Jeżeli taki wzór nie trafi w treść zawartej umowy, Frankowicza na drodze Sądowej może czekać wiele problemów, a bank o franki można pozwać tylko raz. Dlatego lepiej zaufać doświadczonej kancelarii frankowej, prowadzonej przez adwokata.

Jeżeli interesuje Cię unieważnienie kredytu frankowego — zadzwoń lub wykorzystaj formularz kontaktowy na dole strony, lub na stronie głównej.

Zamów Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM