Kredyty frankowe Wałbrzych

Pomoc Frankowiczom Wałbrzych, kredyty frankowe

Pomoc Frankowiczom w Wałbrzych zapewnia kancelaria prawna Rajkowska, do której dane kontaktowe znajdują się na dole strony.

Pomoc Frankowiczom Wałbrzych, to rzetelne zapoznanie się z zawartą umową kredytową, jej analiza, przedstawienie strategii działania i maksymalizacja szans na zwycięstwo z bankiem. To także pomoc Frankowiczowi w przygotowaniu się do procesu i zebraniu potrzebnych dokumentów. Rosnący kurs franka szwajcarskiego powoduje, że kredyty frankowe zawierana wcześniej na masową skalę, stały się ogromnym problemem i po mimo wielu lat spłaty kredytu – saldo zadłużenia w złotych wcale się nie zmniejsza.

Na szczęście dla kredytobiorców, w sprawach frankowych nastąpił przełom. Frankowicze dziś wygrywają ponad 95 % swoich spraw, w których wnoszą o unieważnienie kredytu frankowego lub jego odfrankowienie. Szczególnie korzystne może się okazać to pierwsze. By móc pozbyć się kredytu we frankach, potrzebna jest pomoc doświadczonego adwokata od spraw Frankowych, który wie, w jaki sposób należy napisać skuteczny pozew przeciwko bankowi. Z pomocą Frankowiczom przychodzi tutaj kancelaria prawna Rajkowska.

Kredyty frankowe Wałbrzych - na czym polega skuteczna pomoc Frankowiczom

Mimo wielu sukcesów, jakie odnoszą Frankowicze, bardzo duża część z nich wciąż nie wie, że może pozbyć się kredytu we frankach. Oczywiście konieczna jest właściwa interpretacja przepisów prawa — pomoc Frankowiczom w Wałbrzych w tej sprawie zapewniają wykwalifikowani adwokaci. Podstawą do unieważnienia kredytu frankowego jest fakt, że w prawie każdej zawartej z bankiem umowie znajdują się niedozwolone przez prawo zapisy. Oczywiście banki udają, że z ich umowami wszystko jest w porządku, żeby odciągnąć jak najwięcej osób od drogi Sądowej, na której przegrywają w zdecydowanej większości przypadków. Patrząc nawet na samą konstrukcję umowy, to kredyty frankowe przypominają bardziej swapy walutowo – procentowe niż kredyty hipoteczne, a wątpliwe jest, by kredytobiorcę taki instrument finansowy interesował.

Faktem jest także, że mechanizm “indeksacji” czyli zamiany złotówek na franki (i odwrotnie) odbywa się na korzystnych dla banku zasadach, mimo że nie był on przedmiotem negocjacji podczas zawierania umowy. Bank ma bardzo często tzw. jednostronną możliwość kształtowania kursu wymiany walut – co oznacza, że nie obowiązuje go średni kurs NBP i na dobrą sprawę może dokonywać wymiany po dowolnej kwocie, nawet 10 PLN za 1 CHF. Brzmi abstrakcyjnie, ale tak często skonstruowane są umowy frankowe. Niestety, nawet umowy frankowe zawierane w tym samym banku, w tym samym okresie czasu, mogą się od siebie znacząco różnic, dlatego potrzebna jest profesjonalna pomoc Frankowiczom w Wałbrzychu w postaci doświadczonego w prowadzeniu spraw frankowych adwokata.

Kredyty frankowe Wałbrzych

Frankowicze Wałbrzych - jakie kancelarie frankowe?

Frankowicze Wałbrzych powinni znaleźć rzetelne i godne zaufania kancelarie frankowe.  Kancelarie frankowe, to kancelarie, które zajmują się tylko i wyłącznie sprawami frankowymi. Taki rodzaj ograniczenia swojej działalności do jednego typu spraw skutkuje zdobyciem wyjątkowej wiedzy, potrzebnej do walki z bankami. Ograniczenie się do spraw frankowych jest możliwe, ponieważ pokrzywdzonych Frankowiczów są w Polsce setki tysięcy. W praktyce przekłada się to na bardzo dobre wyniki i wysoką skuteczność kancelarii frankowych w walce z bankami. Jeżeli chodzi o kredyty frankowe zawierane w Wałbrzychu, to dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty jednej z Wrocławskich kancelarii frankowych (uprzednio sprawdzając, czy mamy do czynienia z adwokatem, czy spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, udającą kancelarię adwokacką). We Wrocławiu operują doświadczeni w sprawach frankowych adwokaci, w tym swoją siedzibę ma kancelaria prawna Rajkowska.  Kredyty frankowe Wałbrzych to poważny problem, który doczekał się już jednak rozwiązania.

Czytaj także ostatni wpis z bloga: Kredyty frankowe Legnica – pomoc Frankowiczom

Jeżeli interesuje Cię unieważnienie kredytu we frankach, nie zwlekaj i już dziś zgłoś się do nas — zadzwoń lub wykorzystaj formularz kontaktowy na dole strony, lub na stronie głównej.

Zamów Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM