Wyroki Tsue Frankowicze

Pomoc Frankowiczom Polkowice, kredyty frankowe

Pomoc Frankowiczom w Polkowicach oferuje kancelaria prawna Rajkowska, do której dane kontaktowe znajdują się na dole strony.

Pomoc Frankowiczom Polkowice, to przede wszystkim zapewnienie indywidualnego podejścia do sprawy oraz kompleksowego jej przeprowadzenia od A do Z. Sprawy frankowe trwają obecnie 2-3 lata, choć ze względu na ogromny napływ nowych spraw frankowych, okres zakończenia sprawy może się wydłużyć nawet do 3-4 lat. To bardzo ważne, aby wybrać rzetelną kancelarię prawną, która przez cały okres prowadzenia sprawy, będzie czuwać nad jej pomyślnym przebiegiem.

Frankowicze dziś wygrywają ponad 95 % swoich spraw, w których wnoszą o unieważnienie kredytu frankowego lub jego odfrankowienie. Nie oznacza to jednak wcale, że wygrana jest pewna. Każda umowa zawarta z bankiem jest inna. Dlatego bardzo ważne jest dobranie konkretnych argumentów pod daną sprawę, a nie masowa produkcja pozwów, jak ma to miejsce, w przypadku niektórych spółek z o.o. Z pomocą w trudnych przypadkach Frankowiczom przychodzi  kancelaria prawna Rajkowska.

Kredyty frankowe Polkowice - rzetelna pomoc Frankowiczom

Wielu Frankowiczów, wciąż nie wierzy, że z bankiem można wygrać, a tymczasem lawinowo rosnie liczba Frankowiczów, którzy rozpoczęli nowe życie bez kredytu. Zawarte w umowach frankowych zapisy można unieważnić, ponieważ są one niezgodne z przepisami polskiego i europejskiego prawa. Wielu ekspertów uważa  nawet, że nazwa “kredyt” jest tutaj zupełnie nieodpowiednia, ponieważ, te instrumenty finansowe, ze względu na zawarte w nich zapisy, przypominają dużo bardziej swapy walutowo-procentowe spotykane na rynku Forex, niż kredyty hipoteczne. Pomoc Frankowiczom w Polkowicach to także uświadamianie ich, że nie muszą dłużej odmawiać sobie codziennych przyjemności przez rosnącą ratę kredytu i już dziś mogą pozwać bank, by wywalczyć lepsze jutro. Kredyty frankowe Polkowice, są problemem, który można rozwiązać.

Czytaj także ostatni wpis na blogu: kredyty frankowe Katowice, pomoc Frankowiczom

Pomoc Frankowiczom Polkowice - jakie kancelarie frankowe?

Frankowicze z Polkowic, by znaleźć odpowiednią kancelarię frankową, mogą skontaktować się doświadczonymi w sprawach frankowych prawnikami z Wrocławia z kancelarii Rajkowska. Kancelarie frankowe, to specjalne kancelarie, które zajmują się tylko i wyłącznie sprawami frankowymi. Pozwala to na maksymalizację efektów w sporze przeciwko bankom. Ograniczenie się do spraw frankowych jest możliwe, ponieważ pokrzywdzonych Frankowiczów są w Polsce setki tysięcy. W praktyce przekłada się to na bardzo dobre wyniki i wysoką skuteczność kancelarii frankowych w walce z bankami. 

Jeżeli interesuje Cię unieważnienie kredytu frankowego, nie czekaj dłużej i już dziś zgłoś się do nas — zadzwoń lub wykorzystaj formularz kontaktowy na dole strony, lub na stronie głównej.

Zamów Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM