kancelarie frankowe olsztyn

Kancelarie Frankowe Olsztyn, pomoc Frankowiczom

Kredyty Frankowe w Olsztynie były udzielane na masową skalę, m.in. dlatego, że wymagały niższej zdolności kredytowej i kusiły niższą początkową ratą kredytu w stosunku do kredytów złotowych. Kredyty CHF były przedstawiane przez banki jako całkowicie bezpieczne, pozbawione ryzyka, bo “frank szwajcarski to stabilna waluta”. Rzeczywistość okazała się jednak zgoła odmienna, a kredyty te były pozbawione ryzyka jedynie dla banków, które przerzuciły je w całości na kredytobiorcę, stosując niejasne i dwuznaczne zapisy w umowie. 

Na szczęście dla kredytobiorców, w sprawach frankowych nastąpił przełom. Frankowicze dziś wygrywają ponad 98 % swoich spraw, w których wnoszą o unieważnienie kredytu frankowego lub jego odfrankowienie. Szczególnie korzystne może się okazać to pierwsze. By móc pozbyć się kredytu we frankach, potrzebna jest pomoc doświadczonego adwokata od spraw Frankowych, który wie, w jaki sposób należy napisać skuteczny pozew przeciwko bankowi. Z pomocą Frankowiczom przychodzi tutaj kancelaria prawna Rajkowska.

Pomoc frankowiczom - kancelarie frankowe Olsztyn

Mimo wielu sukcesów, jakie odnoszą Frankowicze, bardzo duża część z nich wciąż nie wie, że może pozbyć się kredytu we frankach. Oczywiście konieczne jest pozwanie banku lub zawarcie z nim ugody — pomoc Frankowiczom w Olsztynie w tej sprawie zapewniają wykwalifikowani adwokaci. Podstawą do stwierdzenia nieważności kredytu frankowego jest fakt, że w prawie każdej zawartej z bankiem umowie znajdują się niedozwolone przez prawo zapisy. Oczywiście banki udają, że z ich umowami wszystko jest w porządku, żeby odciągnąć jak najwięcej osób od drogi Sądowej, na której przegrywają w zdecydowanej większości przypadków.

Jeżeli chodzi kancelarie frankowe Olsztyn, to wiele z nich powstało całkiem niedawno. Kancelarie frankowe, to kancelarie, które zajmują się przede wszystkim prowadzenie spraw frankowych – odkładają inne sprawy na bok, przez co mogą cały czas, wiedze i umiejętności poświecić na walkę z bankami. Skutkuje to bardzo dobrymi wynikami i wysoką skutecznością – 98% spraw Frankowiczów, kończy się ich zwycięstwem. Jeżeli chodzi o kredyty frankowe zawierane w Olsztynie, to dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty kancelarii adwokackiej Rajkowska.

Jeżeli interesuje Cię unieważnienie kredytu we frankach, nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś — zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego na dole strony, lub na stronie głównej.

Czytaj także: Ile trwa skarga kasacyjna od wyroku frankowego w 2023 roku?

Zamów Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM