anulowanie kredytu frankowego po 1 rozprawie

Nowy trend – Sądy anulują kredyty frankowe już po 1 rozprawie

Anulowanie kredytu frankowego już po 1 rozprawie było najczęściej zarządzane przez wydział frankowy Sądu Okręgowego  w Warszawie. Sędziowie mieli za sobą już setki rozpraw, na podstawie których bardzo dobrze znali zagadnienia związane ze sprawami frankowymi. Dzięki temu nie przedłużali procesu, nie była im potrzebna opinia biegłego i wystarczała jedna rozprawa, na której odbywało się przesłuchanie stron.

Obecnie, mimo że szansa na zakończenie sprawy frankowej w Warszawie już po 1 rozprawie jest nadal wysoka, to terminy rozpraw są wyznaczane przez Sąd już na 2024, a nawet 2025 rok — tak duże kolejki powstały w Warszawie.

Inne Sądy, często też potrzebują zaledwie jednej rozprawy do wydania wyroku. Będzie to ważna informacja dl Frankowiczów, ponieważ już niedługo wejdą nowe przepisy regulujące miejsce składania pozwu frankowego. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule: Czy sprawy frankowe przyspieszą? Zmiany w legislacji.

Sądy często wydają wyroki na posiedzeniach niejawnych, żeby przyspieszyć sprawę.

 

Nie czekaj pozwij bank o kredyt frankowy

Już dziś skonsultuj swoją sprawę z adwokatem  i pozbądź się kredytu raz na zawsze. Odkryj, jakie są Twoje szanse na unieważnienie umowy. Skorzystaj z formularza kontaktowego na dole strony lub zadzwoń pod wskazany w danych kontaktowych numer.

Czytaj także: Pozwy zbiorowe – dlaczego są niebezpieczne dla Frankowiczów

Zamów Bezpłatną Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM