Kredyty Frankowe Lubin, pomoc Frankowiczom

Kredyty frankowe Lubin – pomoc Frankowiczom zapewnia kancelaria prawna Rajkowska, do której dane kontaktowe znajdują się na dole strony.

Kredyty Frankowe w Lubinie były bardzo często udzielane na masową skalę. Frankowicze byli zachęcani przez licznych pośredników kredytowych, a nawet przez swoje zakłady pracy — w tym te państwowe. W efekcie kredyty frankowe w Lubinie to masowe zjawisko, które ma znaczny wpływ na życie jego mieszkańców, w szczególności w ostatnich dniach, gdy kurs franka szwajcarskiego wybija nowe rekordy.

Na szczęście dla kredytobiorców, w sprawach frankowych nastąpił przełom. Frankowicze dziś wygrywają ponad 95 % swoich spraw, w których wnoszą o unieważnienie kredytu frankowego lub jego odfrankowienie. Szczególnie korzystne może się okazać to pierwsze. By móc pozbyć się kredytu we frankach, potrzebna jest pomoc doświadczonego adwokata od spraw Frankowych, który wie, w jaki sposób należy napisać skuteczny pozew przeciwko bankowi. Z pomocą Frankowiczom przychodzi tutaj kancelaria prawna Rajkowska.

Pomoc Frankowiczom Lubin - dlaczego kredyty frankowe można unieważnić

Mimo wielu sukcesów, jakie odnoszą Frankowicze, bardzo duża część z nich wciąż nie wie, że może pozbyć się kredytu we frankach. Oczywiście konieczna jest właściwa interpretacja przepisów prawa — pomoc Frankowiczom w Lubinie w tej sprawie zapewniają wykwalifikowani adwokaci. Podstawą do unieważnienia kredytu frankowego jest fakt, że w prawie każdej zawartej z bankiem umowie znajdują się niedozwolone przez prawo zapisy. Oczywiście banki udają, że z ich umowami wszystko jest w porządku, żeby odciągnąć jak najwięcej osób od drogi Sądowej, na której przegrywają w zdecydowanej większości przypadków.

Faktem jest jednak, że mechanizm “indeksacji” czyli zamiany złotówek na franki (i odwrotnie) odbywa się na korzystnych dla banku zasadach, mimo że nie był on przedmiotem negocjacji podczas zawierania umowy. Bank ma bardzo często tzw. jednostronną możliwość kształtowania kursu wymiany walut – co oznacza, że nie obowiązuje go średni kurs NBP i na dobrą sprawę może dokonywać wymiany po dowolnej kwocie, nawet 10 zł za 1 chf. Brzmi abstrakcyjnie, ale tak często skonstruowane są umowy frankowe. Niestety, nawet umowy frankowe zawierane w tym samym banku, w tym samym okresie czasu, mogą się od siebie znacząco różnic, dlatego potrzebna jest profesjonalna pomoc Frankowiczom w Lubinie w postaci doświadczonego w prowadzeniu spraw frankowych adwokata.

Czytaj też: Sąd Najwyższy Frankowicze – Wyroki, statystyki, orzecznictwo

Kancelarie frankowe Lubin

Jeżeli chodzi kancelarie frankowe Lubin, to wiele z nich powstało całkiem niedawno. Kancelarie frankowe, to kancelarie, które zajmują się przede wszystkim prowadzenie spraw frankowych – odkładają inne sprawy na bok, przez co moga cały czas, wiedze i umiejętności poświecić na walkę z bankami. Skutkuje to bardzo dobrymi wynikami i wysoką skutecznością. Jeżeli chodzi o kredyty frankowe zawierane w Lubinie, to dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty jednej z Wrocławskich kancelarii frankowych (uprzednio sprawdzając, czy mamy do czynienia z adwokatem, czy spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, udającą kancelarię adwokacką). We Wrocławiu operują doświadczeni w sprawach frankowych adwokaci, w tym swoją siedzibę ma kancelaria prawna Rajkowska.  Kredyty frankowe Lubin to poważny problem, który doczekał się już jednak rozwiązania.

Jeżeli interesuje Cię unieważnienie kredytu we frankach, nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś — zadzwoń lub wykorzystaj formularz kontaktowy na dole strony, lub na stronie głównej.

Zamów Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM