Kancelarie Frankowe Głogów

Kancelarie Frankowe Głogów, pomoc Frankowiczom

Kancelarie frankowe Głogów — to doświadczeni adwokaci i radcowie prawnie, którzy zajmują się tylko i wyłącznie pomocom Frankowiczom. Dzięki skupieniu swojej pracy tylko na jednym problemie są oni w stanie bardzo skutecznie walczyć z bankiem i wygrywać większość swoich spraw. Obecnie w skali kraju, Frankowicze wygrywają ponad 95% wszystkich postępowań przeciwko bankom.

Kredyty Frankowe w Głogowie były udzielane na masową skalę. Oferowali je bankierzy, pośrednicy finansowi, a nawet zakłady pracy wspierały przy wyborze tego typu kredytu. Kredyt frankowy miał być bezpieczny, tańszy i zbliżać nas do państw zachodnich. Oczywiście były to tylko puste frazesy. Kredyt był bezpieczny dla banków, które zabezpieczając się na rynkach finansowych nie ryzykowały zmiany kursu waluty, która zresztą i tak na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat praktycznie cały czas się umacnia. Dodatkowo banki wykorzystując spread walutowy (różnicę między kursem kupna a sprzedaży franka szwajcarskiego), manipulowały wysokością rat oraz wypłaconego kredytu. Kurs franka szwajcarskiego był bowiem bardzo częsty brany z tabel bankowych, a skąd brały się tabele bankowe już umowa frankowa nie precyzowała. Oznacza to, że banki mogły dowolnie kształtować kurs wymiany franka szwajcarskiego, co jest jedną z tzw. klauzul niedozwolonych, które są obecne w umowach kredytów we frankach i mogą stanowić podstawę do ich unieważnienia.

Jak już wspominaliśmy Frankowicze wygrywają obecnie ponad 95 % swoich spraw, w których wnoszą o unieważnienie kredytu frankowego lub jego odfrankowienie. Szczególnie korzystne może się okazać to pierwsze. By móc pozbyć się kredytu we frankach, potrzebna jest pomoc doświadczonego adwokata od spraw Frankowych, który wie, w jaki sposób należy napisać skuteczny pozew przeciwko bankowi. Z pomocą Frankowiczom przychodzi tutaj kancelaria prawna Rajkowska.

Kancelarie Frankowe Głogów

Pomoc Frankowiczom Głogów - kredyty frankowe można unieważnić

Wielu Frankowiczów ciągle nie zdaje sobie sprawy, że umowę kredytu frankowego można unieważnić. Trzeba to jednak zrobić na drodze sądowej, poprzez pozwanie banku, a do tego potrzebny jest prawnik od spraw frankowych – pomoc Frankowiczom w Głogowie zapewnia kancelaria adwokacka Rajkowska. Umowę można unieważnić, ze względu na to, że zawiera w sobie niedozwolone zapisy. Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskie, kilkukrotnie orzekał, że niedozwolone zapisy należy z umów frankowych wykreślać, nawet jeżeli skutkuje to ich unieważnieniem.

W niektórych kredytach niedozwolonym zapisem jest mechanizm zamiany franka na złotego, którego usunięcie powoduje “odfrankowienie kredytu” czyli jego powrót do postaci złotowej i oprocentowanie stawką LIBOR 3M (SARON 3M) oraz konieczność zwrotu przez bank nadpłaconych rat. W duże części kredytów, po wykreśleniu z nich niedozwolonych zapisów okazuje się, że umowa kredytowa nie jest dalej ważna. W takim przypadku traktuje się ją jak nigdy niezawartą.

Sprawdź również najnowszy wpis na blogu: Pomoc Frankowiczom Polkowice, kredyty frankowe

Kancelarie frankowe Głogów jak wybrać?

Jeżeli chodzi kancelarie frankowe Głogów, to w samym mieście nie ma dużego wyboru, dlatego warto skorzystać z usług doświadczonych kancelarii frankowych z Wrocławia, gdzie swoją siedzibę ma kancelaria prawna Rajkowska.  Kancelarie frankowe, to kancelarie prawne, które ze względu na dużą ilość Frankowiczów chcących pozwać bank, przekształciły się w kancelarie obsługujące tylko i wyłącznie sprawy frankowe, co pozwala maksymalnie skupić się na celu, jakim jest wygrana z bankiem dla swoich klientów. Kredyty frankowe Głogów to poważny problem, który doczekał się już jednak rozwiązania.

Jeżeli interesuje Cię unieważnienie kredytu we frankach, nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś — zadzwoń lub wykorzystaj formularz kontaktowy na dole strony, lub na stronie głównej.

Zamów Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM