kredyt we frankach wrocław

Kredyt we Frankach Wrocław

Jeżeli chodzi o kredyt we frankach w mieście Wrocław, to nasza kancelaria jest jednym z liderów w prowadzeniu spraw frankowych. Oczywiście obsługujemy również klientów z innych miast Polski. Prowadzimy sprawy m.in klientom z Warszawy, Opola, Olsztyna, Białegostoku, Szczecina oraz wielu innych miast i miejscowości. Wyrok TSUE z 2019 roku potwierdził, że kredyty we frankach zawierają niedozwolone klauzule, które nie powinny się w tych umowach znaleść. Właśnie dlatego, możliwe staje się pozwanie banku o unieważnienie lub odfrankowienie kredytu. Gdyby wszystkie osoby, które mają kredyt we frankach z Wrocławia poszły jednocześnie do sądu, to mogłyby zablokować prowadzenie spraw frankowych nawet na kilka lat. Tak dużo jest frankowiczów. Jak podaje portal forsal.pl banki szykują się już do frankowego armagedonu. (zródło). Największe odpisy na rezerwy frankowe możemy dostrzec w mbanku i pko bp. W samej Warszawie w sądzie okręgowym toczy się ponad 15 tysięcy spraw. Dlatego warto nie zwlekać i już dziś skontaktować się z adwokatem, ponieważ w momencie w którym wszyscy frankowicze ruszą do sądów, oczekiwanie na wyrok będzię się bardzo przedłużało. 

Kim jest Frankowicz ?

Wiele osób mających kredyt we frankach z Wrocławia, nawet nie zdaje sobie sprawy, że są frankowiczami. Dzieje się tak ponieważ paradoks kredytu frankowego, polega na tym, że osoby które go otrzymały nigdy nie widziały franka szwajcarskiego na oczy. Saldo kredytu i spłacane raty, zawsze obliczane były przecież przez bank w złotówkach i właśnie w takiej formie prezentowane były kredytobiorcą. Niejasne mechanizmy działania takiego kredytu i brak zapisów dotyczących sposobu zamiany złotego na franka w umowie kredytu jest jedną z przyczyn dla których można ubiegać się o unieważnienie takiego “kredytu we frankach”, pozywając bank. Jeżeli nie wiesz, czy w twojej umowie występują takie zapisy, skonsultuj się z adwokatem. Podczas bezpłatnej analizie Twojej umowy kredytu frankowego, adwokat (specjalizujący się w temacie kredyt we frankach wrocław) sprawdzi ją pod kątem występowania niedozwolonych zapisów. Jeżeli takie będą się w umowie znajdować, przedstawi propozycję współpracy pozwania banku, wstępną strategię i szanse na powodzenie roszczenia.

Jeżeli masz kredyt we frankach i jesteś z miasta Wrocław, nie czekaj ani chwili dłużej. Nasza kancelaria jest tuz obok i może Ci pomóc pozbyć się Franka.

kredyt we frankach wrocław kancelaria

Zamów Bezpłatną Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM