Pomoc Frankowiczom Katowice

kredyty frankowe Katowice, pomoc Frankowiczom

Kredyty Frankowe Katowice – pomoc Frankowiczom zapewnia kancelaria adwokacka Rajkowska.

Kredyty Frankowe w Katowicach są poważnym problemem dużej części mieszkańców. W Katowicach działało wielu pośredników kredytowych, banki kusiły Frankowiczów niższym oprocentowaniem i wyższą zdolnością kredytową. W efekcie w kredytu pseudowalutowe uwikłanych zostało wielu mieszkańców. Kredyty we frankach stały się dziś jeszcze większym problemem ze względu na rosnący gwałtownie kurs franka. Wyjściem nie są także ugody proponowane przez banki, ponieważ stopa procentowa, a z nią WIBOR3M, na której opierają się kredyty, również gwałtownie rośnie. Wyjściem z sytuacji zdaje się jedynie pozwanie banku. W przypadku odfrankowienie można liczyć na zamianę kredytu na złotowy, ale oprocentowany stawka LIBOR3M (SARON 3M), dużo niższa od WIBORu, a w przypadku unieważnienia, na zwrot bankowi jedynie wartości kredytu z dnia jego wypłaty bez odsetek i marż, po tym jak bank zwróci wszystkie wpłacone raty. Pozwać można także bank o spłacony kredyt we frankach.

Frankowicze dziś wygrywają ponad 95 % swoich spraw. By móc pozbyć się kredytu we frankach, potrzebna jest pomoc doświadczonego adwokata od spraw Frankowych, który wie, w jaki sposób należy napisać skuteczny pozew przeciwko bankowi. Z pomocą Frankowiczom przychodzi tutaj kancelaria Rajkowska.

Kredyty frankowe Katowice - jak pozbyć się problemu

Kredyty frankowe Katowice — unieważnienie kredytu we frankach wcale nie jest tak skomplikowane. Pierwszym krokiem jest kontakt z adwokatem, który bezpłatnie przeanalizuje umowę frankową pod kątem występowania w niej niedozwolonych klauzul, wysokości roszczeń oraz szans na wygraną z bankiem. Następnie zostanie przedstawiona oferta współpracy, w zależności od stopnia skomplikowania powództwa. Kolejnym krokiem jest reklamacja kredytu, pismo do banku w celu wydania zaświadczeń o jego spłacie i pozew. Niestety sprawy frankowe trwają dość długo. Polski system Sądownictwa jest bardzo mocno przeciążony, dlatego czas oczekiwania na rozprawę potraf się bardzo wydłużyć. Średni czas trwania sprawy frankowej to 2-3 lata. Obecnie w Sądach jest już prawie 80 tysięcy spraw frankowych, co przy tej ilość jednoznacznie sugeruje, że sprawy frankowe mogą się wydłużyć nawet do 3-4 lat, a w przyszłości ze względu na lawinowo rosnące nowe powództwa frankowe nawet i 5 lat. Dlatego nie warto czekać i najlepiej już dziś skonsultować swój kredyt z prawnikiem od spraw frankowych z kancelarii Rajkowska.

Pomoc Frankowiczom Katowice

Frankowicze Katowice - jak wybrać kancelarie frankowe?

Jeżeli chodzi kancelarie frankowe Katowice, to wiele z nich powstało dość niedawno. Dlatego warto postawić na kancelarie frankowe obsługujące Frankowiczów z terenu całego kraju, takie jak kancelaria prawna Rajkowska. Te kancelarie frankowe powstały wiele lat temu, jako odpowiedz na rosnące wśród Frankowiczów zainteresowanie pozwaniem banku. Dzięki możliwości skupienia się na jednym rodzaju spraw, kancelarie prawne mogły opracować skuteczny model pozywania banków, który następnie przez wiele lat doskonaliły i dopracowywały, czego efektem jest ich wysoka skuteczność na sali Sądowej. Kancelarie frankowe to więc kancelarie prawne, obsługujące jedynie sprawy Frankowiczów. Przy czym warto zwrócić uwagę, czy kancelaria jest prowadzona przez adwokatów, ponieważ zdarzają się przypadki gdy spółka z o.o. nazywa się po prostu kancelaria prawny XYZ sp z o.o. i skupia na pozyskaniu klientów i przekazaniu ich innym podmiotom. Dlatego zawsze warto upewniać się, że rozmawiamy z adwokatem.

Kredyty frankowe Katowice, pomoc Frankowiczom - co dalej?

Pomoc Frankowiczom Katowice, to zapewnienie indywidualnej analizy umowy i dopasowania do niej właściwej strategii. To także rzetelne poprowadzenie sprawy od początku do końca, co gwarantuje kancelaria prawna Rajkowska. Każda umowa frankowa jest inna, dlatego należy wystrzegać się podmiotów reklamujących się na masową skalę np. w poczcie e-mail, ponieważ ich moduł operacyjny polega na masowym tworzeniu pozwów na “jednym wzorze”, co może okazać się tragiczne w skutkach w przypadku kredytu, którego zapisy w umowie nie trafią w dany wzór, co może skończyć się porażką w Sądzie a bank  o franki można pozwać tylko raz. Dlatego tak ważne jest indywidualne podejście do każdej sprawy.

Jeżeli interesuje Cię unieważnienie kredytu we frankach, nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś — zadzwoń lub wykorzystaj formularz kontaktowy na dole strony, lub na stronie głównej. 

Zapoznaj się także znową ofertą kancelarii dla mieszkańców Częstochowy Kredyty frankowe Częstochowa, Pomoc Frankowiczom

Zamów Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM