Ranking Kancelarii Frankowiczów – Wrocław

W przypadku gdy poruszony zostaje temat ranking kancelarii frankowiczów, coraz trudniej o niezależne źródło informacji. Duża liczba takich serwisów powstała w celu zdobycia nowych „klientów” przez firmy zajmujące się „pozyskiwaniem” frankowiczów. W takim przypadku ranking często pokazuje taką firmę na pierwszej pozycji lub prosi od razu o dane kontaktowe, celem dodania ich do bazy danych. Przy przeglądaniu rankingu, należy zachować ostrożność, bo taki ranking kancelarii frankowych może być jedynie marketingowym narzędziem, nastawionym na zdobywanie nowych klientów, a nie realną pomocą przy wyborze właściwej kancelarii dla frankowiczów.

Podobne zjawisko można zaobserwować podczas eventów o nazwie “spotkania organizowane dla frankowiczów”. Organizatorzy, to spółki, które chcąc pozyskać frankowiczów do współpracy zapewniają o pewnej wygranej z bankiem, gwarantują zwrot pieniędzy w razie przegranej i pokrycie wszystkich kosztów. Większość tych firmy to naprędce zakładane podmioty z kapitałem 5000 zł., co znaczy że nie będą w stanie pokryć kosztów nawet jednej przegranej sprawy. Odpowiedzialność spółki sięga tylko 5 000 złotych, a klientów przez nie poszkodowanych może być dużo więcej. Należy je omijać szerokim łukiem. Twórcami spółek nie są nigdy adwokaci, lecz zwykli sprzedawcy – osoby, które z tematyką frankową tak na prawdę nie mają nic wspólnego, a tematem zainteresowały się na fali jego popularności i możliwości zarobienia dużych pieniędzy na nieświadomych swych praw frankowiczach.

Zapoznaj się także z artykułem: Kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich – czy jesteś pod wodą ?

Indywidualne podejście do sprawy

Każda umowa kredytu we frankach posiada indywidualne zapisy i własny stan faktyczny Pozwanie banku nie może być traktowane jako rutynowa czynność ze 100% szansą na sukces. Do właściwego przeprowadzenia sprawy potrzebne jest doświadczenie i rozeznanie w temacie adwokata – od kredytów frankowych. Wracając do tematu ranking kancelarii frankowiczów z Wrocławia, Warszawy, czy innego miasta warto rozeznać się kto odpowiada za stworzenie danego rankingu kancelarii frankowiczów. Przeanalizować, czy podmioty, które tam się znajdują faktycznie specjalizują się w kredytach frankowych i czy aby nie są to spółki zoo z podejrzanym rodowodem. Warto sięgnąć głębiej i poszukać na ich temat opinii, przy czym należy mieć świadomość, że opinie w internecie, szczególnie te występujące w bardzo dużych ilościach mogą być także generowane przez boty. Trudno dziś znalezć rzetelny ranking kancelarii frankowiczów, a swoją wiedzę o kancelariach powinno czerpać się z różnych źródeł.

W przypadku gdy zdecydowaliśmy się już na jakąś kancelarię, warto porozmawiać bezpośrednio z adwokatem (nie z pośrednikiem), a najlepiej zaczerpnąć informacji u 2-3 osób. Takie działanie pozwoli dokonać racjonalnego wyboru niepopartego emocjami.
Można także wpisać w inteligentną wyszukiwarkę googla frazy “kancelaria frankowa adwokat wrocław”, “kredyt we frankach adwokat” i skorzystać z podpowiedzi sugerowanych przez mapkę.

Zamów Bezpłatną Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM