kancelaria dla frankowiczów, frankowa wrocław

Kancelarie dla frankowiczów

Kancelarie dla Frankowiczów wyrastają ostatnimi czasy jak grzyby po deszczu. Coraz więcej jest nieprzygotowanych podmiotów, którym wydaje się, że mogą poprowadzić sprawę frankową, a tak naprawdę narażają na straty swoich klientów. Szczególną uwagę należy tutaj zwrócić na pseudo kancelarie dla frankowiczów, za którymi stoją spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, zabezpieczone kapitałem własnym w wysokości 5000 zł. Spółki takie bardzo często na spotkaniach z frankowiczami (stworzonymi nie by pomóc frankowiczom, ale by “złowić” jak najwięcej klientów) obiecują pewne wygrane i zwrot poniesionych kosztów w każdym innym wypadku. Wygrana z bankiem nie jest rzeczą pewną i wymaga od kancelarii stworzonej dla frankowiczów, indywidualnego przeanalizowania umowy kredytu we frankach i opracowania strategii procesowej opartej na skomplikowanych zagadnieniach prawnych. A co do obiecanego zwrotu kosztów – spółka zoo, odpowiada przed wszystkim swoimi klientami majątkiem w wysokości 5000 zł, co znaczy że nie będą w stanie pokryć kosztów nawet jednej przegranej sprawy, a klientów przez nie poszkodowanych może być dużo więcej. Należy je omijać szerokim łukiem. Twórcami spółek, często przedstawiających się jako kancelarie dla frankowiczów nie są nigdy adwokaci, lecz zwykli sprzedawcy – osoby, które z tematyką frankową tak na prawdę nie mają nic wspólnego, a tematem zainteresowały się na fali jego popularności i możliwości zarobienia dużych pieniędzy na nieświadomych swych praw Frankowiczach. 

Kancelarie dla Frankowiczów - koniecznie skonsultuj swój kredyt we frankach z adwokatem.

Swoją sprawę frankową należy zawsze  skonsultować bezpośrednio z adwokatem, najlepiej kierując zapytanie do 2-3 osób znających tematykę. Jak pokazują statystyki wyszukiwarki Google, dla wyszukania najlepszego  specjalisty od franków pomocne jest przede wszystkim wpisywanie fraz, np. “kancelaria frankowa adwokat wrocław“, “kredyt we frankach adwokat” i korzystanie z podpowiedzi “mapki google”, pokazującej od razu lokalizację kancelarii dla frankowiczów. Po odnalezieniu adwokata warto sprawdzić jego opinię. Mapka google jest bardzo inteligentym narzędziem, bowiem na pierwszych pozycjach pokazuje  tych prawników, którzy tematyką frankowa zajmują się od wielu lat. Wśród otrzymanych wyników należy najpierw sprawdzić sprawdzić kto jest adwokatem, a następnie zadzwonić  celem umówienia bezpłatnej konsultacji kredytu we frankach.

kancelarie dla frankowiczów

Masz kredyt we frankach?

Wiemy jak Ci pomóc. Z sukcesem prowadzimy sprawy wszystkich banków. Pomagamy osobom z kredytem hipotecznym oraz przedsiębiorcom frankowym, także w przypadku, gdy kredyt został już spłacony.

Zostaw swój kontakt poniżej

Pomoc Frankowiczom