Kancelarie Frankowe Łódź

Kancelarie frankowe Łódź to kancelarie specjalizujące się w pomocy Frankowiczom. Wśród nich można znaleźć jedną z najbardziej doświadczonych kancelarii frankowych  w kraju — kancelarię prawna Rajkowska, do której dane kontaktowe znajdują się na dole strony.

Kredyty Frankowe w Łodzi udzielane były na masową skalę, co przełożyło się na duże obciążenie łodzian kredytami CHF.

Na szczęście dla kredytobiorców, Frankowicze wygrywają obecnie ponad 98 % spraw, które w większości kończą się stwierdzeniem nieważności umowy frankowej. Pierwszym krokiem do pozbycia się kredytu we frankach jest skorzystanie z pomocy doświadczonego adwokata od spraw Frankowych, który wie, w jaki sposób należy napisać skuteczny pozew przeciwko bankowi.

Kancelarie Frankowe Łódź — dlaczego można pozbyć się kredytu frankowego

Mimo licznych sukcesów, jakie odnoszą Frankowicze, bardzo duża część z nich wciąż nie wie, że może pozbyć się kredytu we frankach, ze względu na zawarte w umowie niedozwolone prawem zapisy. Nieuczciwe zapisy znajdują się w zdecydowanej większości kredytów. Kancelarie Frankowe w Łodzi, od lat pomagają Frankowiczom w dochodzeniu swoich praw.

Przy prawomocnym wyroku Sądu, stwierdzającym nieważność kredytu, umowę traktuje się jak nigdy niezawartą. Oznacza to, że bank musi oddać Frankowiczom wszystkie wpłacone przez nich raty, a następnie wnioskować o zwrot wypłaconej kwoty kredytu (chodzi o kwotę kredytu w polskich złotych, w dniu jej wypłaty). W wielu przypadkach okaże się, że suma wpłaconych przez Frankowicza rat, już przewyższyła wypłaconą kwotę kredytu. Frankowicz pozbędzie się toksycznego zobowiązania raz na zawsze.

Czytaj także: Banki pozywają Frankowiczów — czy naprawdę grozi im upadłość?

Pomoc Frankowiczom Łódź

Jeżeli chodzi kancelarie frankowe w Łodzi, to adwokaci i radcowie prawni, którzy zajmują się przede wszystkim prowadzenie spraw frankowych — odkładając inne sprawy na bok, przez co mogą cały czas, wiedzę i umiejętności poświecić na walkę z bankami. 

Jeżeli interesuje Cię unieważnienie kredytu we frankach, nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś — zadzwoń lub wykorzystaj formularz kontaktowy na dole strony, lub na stronie głównej.

Zamów Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM