Kancelarie Frankowe Piotrków Trybunalski

Kancelarie Frankowe Piotrków Trybunalski – pozbądź się kredytu we frankach

Kancelarie Frankowe w Piotrkowie Trybunalskim, to kancelarie adwokackie, które zajmują się tylko i wyłącznie jednym typem spraw — pozywaniem banków o kredyty frankowe. Obecnie w Sądach jest już ponad 145 tysięcy spraw frankowych i właśnie ze względu na tak duże zainteresowanie, mogły powstać kancelarie tego typu. Między innymi dzięki temu, że prawnicy skupili się na wąskiej dziedzinie prawa, Frankowicze wygrywają ponad 98% swoich spraw, co jest ogromnym sukcesem.

Kredyty frankowe w Piotrkowie Trybunalskim, były dość powszechne. Banki oferowały kredyty CHF często osobom, które nie miały zdolności kredytowej w polskim złotym, przedstawiając je jako bezpieczny produkt. Rzeczywistość okazała się jednak zgoła inna, a kredyt hipoteczny we frankach okazał się swapem walutowo — procentowym, bardzo toksycznym produktem o wysokim ryzyku, które całe wziął na siebie nieświadomy konsument.

Kredyty we frankach zawierają w sobie tzw. klauzule abuzywne (klauzule niedozwolone), które są podstawą do tego, aby Sąd stwierdził nieważność całej umowy, co dzieje się w 98% przypadków. W przypadku takiego wyroku bank musi oddać wszystkie wpłacone mu raty kredytu, a następnie może żądać zwrotu wypłaconej kwoty kredyt, ale bez marż, odsetek i prowizji, czyli korzyść Frankowicza jest bardzo duża. Jeżeli rzetelnie spłacał raty, które były nawet dwukrotnie zawyżone przez wzrost kursu franka, to bardzo często okaże się oddał już do banku więcej niż pożyczył.  Pozostałe saldo zadłużenia przestaje więc istnieć, dodatkowo kredytobiorca może liczyć na zwrot ewentualnych nadpłat ponad pierwotną kwotę kredytu. Zazwyczaj suma korzyści to nawet kilkaset tysięcy złotych zachowane w kieszeni. 

Czytaj także: Kredyty frankowe a dziedziczenie – rozwiewamy wątpliwości

 

Kancelarie frankowe Piotrków Trybunalski — Adwokat Urszula Rajkowska

Mimo wielu sukcesów, jakie odnoszą Frankowicze, bardzo duża część z nich wciąż nie wie, że może pozbyć się kredytu we frankach. Oczywiście konieczna jest właściwa interpretacja przepisów prawa — pomoc Frankowiczom w Piotrkowie Trybunalskim w tej sprawie zapewniają wykwalifikowani adwokaci. Podstawą do anulowania kredytu we frankach jest fakt, że w prawie każdej zawartej z bankiem umowie znajdują się niedozwolone zapisy. Zostało to potwierdzone licznymi wyrokami Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) oraz orzeczeniami polskich Sądów, w tym Sądu Najwyższego.

Jeżeli chodzi o kancelarie frankowe w Piotrkowie Trybunalskim, czyli kancelarie prawne, które zajmują się przede wszystkim prowadzeniem spraw frankowych, to zachęcamy do kontaktu z Adwokat Urszulą Rajkowską, która cieszy się bardzo dobrymi opiniami swoich klientów.

Jeżeli interesuje Cię unieważnienie kredytu we frankach, nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś — zadzwoń lub wykorzystaj formularz kontaktowy na dole strony, lub na stronie głównej.

Zamów Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM