Kancelarie Frankowe Konin

Kancelarie Frankowe Konin – pozbądź się kredytu we frankach

Kancelarie Frankowe Konin to kancelarie prawne, które skupiają doświadczonych adwokatów, od lat reprezentujących Frankowiczów w ich sporze z bankami. Kancelarie tego typu skupiają się tylko i wyłącznie na jednym typie prowadzonych spraw, dlatego są tak skuteczne — reprezentowani przez nich Frankowicze wygrywają 98% swoich spraw z bankami.

Kredyty frankowe zawierają w sobie tzw. klauzule abuzywne (klauzule niedozwolone), które są podstawą do tego, aby Sąd stwierdził nieważność całej umowy, co dzieje się w 98% przypadków i jest traktowane jako zwycięstwo Frankowiczów. W przypadku gdy umowa zostaje uznana za Sąd za nieobowiązującą, następuje rozliczenie świadczeń między bankiem a Frankowiczem. Tzn. bank jest zobligowany oddać Frankowiczowi wszystkie wpłacone przez niego raty, a następnie Frankowicz musi oddać wypłaconą kwotę kredytu — z dnia jego wypłaty, w polskich złotych, bez odsetek, marż, prowizji i innych ubezpieczeń. Korzyść Frankowicza jest więc bardzo duża. Jeżeli rzetelnie spłacał raty, które były nawet dwukrotnie zawyżone przez wzrost kursu franka, to bardzo często okaże się oddał już do banku więcej niż pożyczył.  Pozostałe saldo zadłużenia przestaje więc istnieć, dodatkowo kredytobiorca może liczyć na zwrot ewentualnych nadpłat ponad pierwotną kwotę kredytu. Zazwyczaj suma korzyści to nawet kilkaset tysięcy złotych zachowane w kieszeni. 

Czytaj także: Kancelarie Frankowe Piotrków Trybunalski – pozbądź się kredytu we frankach

 

Kancelarie frankowe Konin — Adwokat Urszula Rajkowska

Mimo wielu sukcesów, jakie odnoszą Frankowicze, bardzo duża część z nich wciąż nie wie, że może pozbyć się kredytu we frankach. Oczywiście konieczna jest właściwa interpretacja przepisów prawa — pomoc Frankowiczom w Koninie w tej sprawie zapewniają wykwalifikowani adwokaci. Podstawą do anulowania kredytu we frankach jest fakt, że w prawie każdej zawartej z bankiem umowie znajdują się niedozwolone zapisy. Zostało to potwierdzone licznymi wyrokami Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) oraz orzeczeniami polskich Sądów, w tym Sądu Najwyższego.

Jeżeli chodzi o kancelarie frankowe w Koninie, czyli kancelarie prawne, które zajmują się przede wszystkim prowadzeniem spraw frankowych, to zachęcamy do kontaktu z Adwokat Urszulą Rajkowską, która cieszy się bardzo dobrymi opiniami swoich klientów.

Jeżeli interesuje Cię unieważnienie kredytu we frankach, nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś — zadzwoń lub wykorzystaj formularz kontaktowy na dole strony, lub na stronie głównej.

Zamów Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM