Kancelarie Frankowe Kalisz

kancelarie Frankowe Kalisz – Pomoc Frankowiczom

Kancelarie frankowe Kalisz to kancelarie zawodowo pomagające Frankowiczom. Wśród nich można znaleźć jedną z najbardziej doświadczonych kancelarii frankowych  w kraju — kancelarię prawna Rajkowska, do której dane kontaktowe znajdują się na dole strony.

Kredyty Frankowe w Kaliszu były bardzo często udzielane na masową skalę. W Kaliszu ogromną siedzibę miał przecież jeden z czołowych banków zaangażowanych w sprawy frankowe — Deutsche Bank, co przełożyło się na duże obciążanie Kaliszan hipotekami frankowymi.

Na szczęście dla kredytobiorców, w sprawach frankowych nastąpił przełom. Frankowicze dziś wygrywają ponad 98 % swoich spraw, w których wnoszą o anulowanie kredytu CHF lub jego odfrankowienie. Szczególnie korzystne może się okazać to pierwsze. By móc pozbyć się kredytu we frankach, potrzebna jest pomoc doświadczonego adwokata od spraw Frankowych, który wie, w jaki sposób należy napisać skuteczny pozew przeciwko bankowi. Z pomocą Frankowiczom przychodzi tutaj kancelaria prawna Rajkowska.

Pomoc Frankowiczom Kalisz — dlaczego można pozbyć się kredytu frankowego

Mimo wielu sukcesów, jakie odnoszą Frankowicze, bardzo duża część z nich wciąż nie wie, że może pozbyć się kredytu we frankach. Oczywiście konieczna jest właściwa interpretacja przepisów prawa — pomoc Frankowiczom w Kaliszu w tej sprawie zapewniają wykwalifikowani adwokaci. Podstawą do anulowania kredytu we frankach jest fakt, że w prawie każdej zawartej z bankiem umowie znajdują się niedozwolone zapisy.

W umowach frankowych, banki bardzo często wykorzystywały własne tabele kursowe. Dokonywały przeliczenie franka na złotówki po swoim wewnętrznym kursie, zarówno podczas wypłaty kredytu, jak i spłaty rat, przez co zyskiwały dodatkowo na spreadzie walutowym kilkuprocentową “marżę”. W wielu przypadkach kredyt walutowy był całkowicie wirtualnym tworem, banki nie miały franków szwajcarskich, a wszystkie operacje dokonywały na podstawie złotówki i jej korzystnego przeliczanie po odpowiednim kursie.

W efekcie jedyną stroną ponoszącą ryzyko kredytu walutowego był klient, a bank zabezpieczał swoje pozycje.

Czytaj także:TSUE znowu o Frankowiczach – ustalenia z 12.10.2022

Kancelarie frankowe Kalisz

Jeżeli chodzi kancelarie frankowe Kalisz, to kancelarie prawne, które zajmują się przede wszystkim prowadzenie spraw frankowych — odkładając inne sprawy na bok, przez co mogą cały czas, wiedzę i umiejętności poświecić na walkę z bankami. 

Jeżeli interesuje Cię unieważnienie kredytu we frankach, nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś — zadzwoń lub wykorzystaj formularz kontaktowy na dole strony, lub na stronie głównej.

Zamów Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM