Kancelarie Frankowe Bytom

Kancelarie Frankowe Bytom, pomoc Frankowiczom

Kancelarie Frankowe Bytom to kancelarie adwokackie, skupiające adwokatów, którzy od lat reprezentują Frankowiczów w ich sporze z bankami. Takie kancelarie prawne skupiają się na tylko na jednym typie prowadzonych spraw, dlatego są tak skuteczne — reprezentowani przez nich Frankowicze wygrywają 98% swoich spraw z bankami.

Kredyty frankowe w Bytomiu były dość powszechne. Banki oferowały je dużo chętniej niż kredyty frankowe, a doradcy kredytowi często otrzymywali większe prowizje za udzielenie kredytu w CHF. Dość często, banki w taki sposób liczyły zdolność kredytową, by nie była ona spełniona w złotówkach i sugerowały obejście tego problemu przez “bezpieczny” kredyt frankowy, nie informując klienta o zagrożeniach wynikających z takiego typu kredytu. Same kredyty we frankach, nie przypominały nawet kredytów hipotecznych, tylko swapy walutowo-procentowe, o dużym potencjale ryzyka.

Obecnie kancelarie frankowe pomagają Frankowiczom w Bytomiu w pozbyciu się kredytu CHF raz na zawsze. Jest to możliwe, ponieważ banki  w swoich umowach zawarły szereg niedozwolonych prawem zapisów, które można podważyć i doprowadzić do stwierdzenia nieważności umowy. Frankowicze wygrywają z bankami aż w 98% przypadków.

W przypadku wygranej z bankiem umowa jest traktowana jako nigdy nie zawarta, oznacza to, że kredytobiorca może liczyć na zwrot od banku wszystkich wpłaconych ma rat, a następnie bank może żądać od kredytobiorcy zwrotu wypłaconej mu kwoty kredytu, ale bez marż, odsetek i prowizji, co jest karą dla banku za stosowanie nieuczciwych zapisów w umowach. Bardzo często okaże się, że jeżeli Frankowicz rzetelnie przez 10, czy 12 lat spłacał zawyżone raty kredytu, to oddał do banku już więcej niż pożyczył i będzie mógł pozbyć się kredytu CHF raz na zawsze.

Czytaj także: Kancelarie Frankowe Ostrów Wielkopolski, pomoc Frankowiczom

 

Pomoc Frankowiczom Bytom — co dalej z kredytem we frankach

W umowach banków z Frankowiczami znajduje się bardzo dużo niedozwolonych zapisów. Jednym z takich przykładów jest fakt, że banki wypłacały kredyt w polskich złotych, dopisując sobie saldo zadłużenia we frankach, przy czym do tej operacji wykorzystywały własne kursy CHF do PLN, wyższe niż kursy dostępne w kantorach, o czym nie było mowy w umowie kredytu i na czym dodatkowo zarabiały dziesiątki tysięcy złotych.

Dodatkowo trudno powiedzieć, czy banki w ogóle miały franka szwajcarskiego, w którym udzielały kredytu, ponieważ nikt nigdy tego franka nie widział, a banki nie spieszą się z wyjaśnieniami. Dodatkowo bardzo często kredyty były przedstawiane jako całkowicie bezpieczne, a banki nie przeprowadzały symulacji kredyty w przypadku wzrostu oprocentowania, czy kursu CHF do PLN, co sprawiło, że kredytobiorcy często nie byli świadomi ryzyka, co jest niezgodne z regulacjami związanymi z ochroną praw konsumentów w Unii Europejskiej. 

Kancelarie frankowe Bytom — Adwokat Urszula Rajkowska

Jeżeli chodzi o kancelarie frankowe w Bytomiu, czyli kancelarie prawne, które zajmują się przede wszystkim prowadzeniem spraw frankowych, to zachęcamy do kontaktu z Adwokat Urszulą Rajkowską, która cieszy się bardzo dobrymi opiniami swoich klientów.

Jeżeli interesuje Cię unieważnienie kredytu we frankach, nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś — zadzwoń lub wykorzystaj formularz kontaktowy na dole strony, lub na stronie głównej.

Zamów Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM