Kancelaria Frankowa Opole

Kancelaria Frankowa Opole, Pomoc Frankowiczom

Kancelaria frankowa Opole – pomoc Frankowiczom zapewnia kancelaria prawna Rajkowska.

Kredyty Frankowe w Opolu są poważnym problemem dużej części mieszkańców. Szczególnie w latach 2004-2007, banki przekonywały klientów o stabilności szwajcarskiej waluty, korzystnym oprocentowaniu, posiadaniu zdolności kredytowej tylko w szwajcarskiej walucie i wielu innych rzeczach, aby znaleźć chętnych na ten toksyczny produkt. Szczególnie dziś, po gwałtownym wzroście kursu franka szwajcarskiego, wielu Frankowiczów, mimo lat spłaty zadłużenia wciąż musi oddać więcej, niż pożyczyło (po przewalutowaniu na złote salda kredytu). 

Kancelaria frankowa to kancelaria, która zajmuje się tylko i wyłącznie prowadzeniem spraw frankowych przez co odznacza się wysokim poziomem wiedzy i umiejętności w pozbywaniu się toksycznych kredytów frankowych.

Dzięki kancelariom frankowym, Frankowicze wygrywają ponad 95 % swoich spraw, w których wnoszą o unieważnienie kredytu frankowego lub jego odfrankowienie. Szczególnie korzystne może się okazać to pierwsze. By móc pozbyć się kredytu we frankach, potrzebna jest pomoc doświadczonego adwokata od spraw Frankowych, który wie, w jaki sposób należy napisać skuteczny pozew przeciwko bankowi. Z pomocą Frankowiczom przychodzi tutaj kancelaria prawna Rajkowska

Kancelaria frankowa Opole - dlaczego można pozbyć się problemu

Kancelaria frankowa Opole — unieważnienie kredytu jest jak najbardziej możliwe. Większość umów frankowych posiada niedozwolone klauzule. Tzn. zapisy niezgodne z polskim i europejskim prawem, które naruszały interesy konsumenta. Chociażby chodzi tu o mechanizm indeksacji, czyli zamiany złotego na franka i odwrotnie, który jest jednostronnie korzystny dla banku – wymiana walut następowała po kursie banku, z dowolnie naliczonym przez niego spreadem, o czym nie informowano klienta podczas zawierania umowy. Dodatkowo niejasne jest także pochodzenia samego franka – nie do końca wiadomo, czy banki faktycznie w ogóle posiadały szwajcarską walutę, czy nie była ona tylko wirtualnym zapisem. Mimo licznych protestów bankierów należy pamiętać, że prawo stoi ponad ekonomią i Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej opowiedział się po stronie Frankowiczów. Od tamtej pory (przełomowego 2019 roku), orzecznictwo w sprawach frankowych jest bardzo korzystne, a kredyty frankowe są unieważniane na masową skalę. 

W przypadku unieważnienia kredytu frankowego, Frankowicz nie musi zwracać do banku odsetek, ani marży kredytu — umowa jest traktowana jako nigdy nie zawarta, strony muszą więc zwrócić sobie wzajemnie wypłacone świadczenia (bank wszystkie wpłacone raty, Frankowicz kwotę udzielonej pożyczki). Możliwe jest także odfrankowienie kredytu, czyli jego powrót do postaci złotowej z pozostawionym oprocentowaniem LIBOR 3M. W takim przypadku bank zobowiązany jest także do zwrotu nadpłaconych w wyniku wzrostu kursu franka rat. Nawet umowy frankowe zawierane w tym samym banku, w tym samym okresie czasu, mogą się od siebie znacząco różnic, dlatego potrzebna jest profesjonalna pomoc Frankowiczom w Opolu w postaci doświadczonego w prowadzeniu spraw frankowych adwokata. Od treści umowy zależy także, czy będzie ją można w całości unieważnić, czy odfrankowić.

Czytaj także ostatni wpis na blogu: Pomoc Frankowiczom Wałbrzych, kredyty frankowe

Kancelaria Frankowa Opole

Frankowicze Opole - jak wybrać kancelarie frankowe?

Jeżeli chodzi kancelarie frankowe Opole, to wiele z nich powstało całkiem niedawno. Kancelarie frankowe, to kancelarie, które zajmują się przede wszystkim prowadzenie spraw frankowych. Jest to możliwe, ze względu na duże zainteresowanie Frankowiczów pozwaniem banku. Skupienie się przez kancelarię na jednym typie spraw, skutkuje wysoką skutecznością i licznymi wygranymi przeciwko bankom. Jeżeli chodzi o kredyty frankowe zawierane w Opolu, to dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty jednej z Wrocławskich kancelarii frankowych (uprzednio sprawdzając, czy mamy do czynienia z adwokatem, czy spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, udającą kancelarię adwokacką). We Wrocławiu operują doświadczeni w sprawach frankowych adwokaci, w tym swoją siedzibę ma kancelaria prawna Rajkowska, która od 2016 roku oferuje swoją pomoc Frankowiczom.  Kredyty frankowe Opole to bardzo poważny problem. Niestety jedynym rozwiązaniem na pozbycie się kredytu jest pozwanie banku lub skorzystanie z mało opłacalne ugody. Dlaczego ugody są konstruowane w sposób przyjazny dla banków,  a nie konsumentów można przeczytać tutaj: ugody banków z Frankowiczami.

Pomoc Frankowiczom Opole kancelaria frankowa

Pomoc Frankowiczom w Opolu zapewni kancelaria frankowa Rajkowska, poprzez zapewnienie indywidualnej analizy umowy i dopasowania do niej właściwej strategii. Pomoc Frankowiczom przez kancelarię to także rzetelne prowadzenie sprawy frankowej, przez cały okres jej trwania, co w niektórych przypadkach może niestety zając nawet kilka lat (przeciętnie około 2-3 lat, choć obserwujemy, że czas oczekiwania wydłuża się).

Jeżeli interesuje Cię unieważnienie kredytu we frankach, nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś — zadzwoń lub wykorzystaj formularz kontaktowy na dole strony, lub na stronie głównej.

Zamów Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM