Kredyty Frankowe Jelenia Góra, pomoc Frankowiczom

Kredyty frankowe Jelenia Góra – pomoc Frankowiczom zapewnia kancelaria prawna Rajkowska, do której dane kontaktowe znajdują się na dole strony.

Kredyty Frankowe Jelenia Góra były bardzo często udzielane na masową skalę. W mieście jest jeden z największych odsetków kredytobiorców frankowych w całym kraju, co ma znaczny wpływ na kondycję finansową całego regionu. Szczególnie teraz, gdy kurs franka szwajcarskiego gwałtownie rośnie. Pomimo wielu sukcesów, jakie odnoszą Frankowicze w sporach z bankami, wciąż dużo z nich nie wie, że może pozbyć się kredytu we frankach, poprzez jego unieważnienie lub odfrankowienie. Oczywiście konieczna jest właściwa interpretacja przepisów prawa — pomoc Frankowiczom w Jeleniej Górze w tej sprawie zapewniają wykwalifikowani adwokaci z kancelarii adwokackiej Rajkowska. Podstawą do unieważnienia kredytu frankowego jest fakt, że w prawie każdej zawartej z bankiem umowie znajdują się niedozwolone przez prawo zapisy. Oczywiście banki udają, że z ich umowami wszystko jest w porządku, żeby odciągnąć jak najwięcej osób od drogi Sądowej, na której przegrywają w zdecydowanej większości przypadków.

Jednak prawo jest po stronie kredytobiorców. W 2019 roku sprawach frankowych nastąpił przełom, który jest kontynuowany po dziś dzień. W rezultacie Frankowicze wygrywają dziś ponad 95 % swoich spraw, w większości przypadków poprzez ich unieważnienie, choć zdarzają się także przypadki odfrankowienia kredytu. By móc pozbyć się kredytu we frankach, potrzebna jest pomoc doświadczonego adwokata od spraw Frankowych, który wie, w jaki sposób należy napisać skuteczny pozew przeciwko bankowi. Z pomocą Frankowiczom przychodzi tutaj kancelaria prawna Rajkowska.

Kredyty Frankowe Jelenia Góra - kancelarie frankowe

Jeżeli chodzi kancelarie frankowe Jelenia Góra, to wiele z nich powstało całkiem niedawno. Kancelarie frankowe, to kancelarie prawne, które ze względu na dużą liczbę klientów chcących unieważnić kredyt, skupiły swoje wysiłki tylko na Frankowiczach i pozywaniu banków. Skupiając się tylko na jednym rodzaju spraw, od wielu lat, kancelarie wypracowały i udoskonaliły system pozywania banków, który przynosi konkretne rezultaty w postaci tysięcy zadowolonych Frankowiczów, którzy pozbyli się problemu. Sprawdzając kancelarie frankowe w Jeleniej Górze i okolicach, warto dokładnie przyjrzeć się, czy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, nie próbują podszywać się pod kancelarie prawne co ma ostatnio miejsce. pamiętaj zawsze rozmawiaj z adwokatem, nie pośrednikiem. Warto także postawić na doświadczonych prawników od spraw frankowych, których można znaleźć we Wrocławiu, gdzie swoją siedzibę ma kancelaria prawna Rajkowska.  Kredyty frankowe Jelenia Góra to poważny problem, który doczekał się już jednak rozwiązania.

Kredyty frankowe, można skutecznie podważyć, ponieważ zawierają one niedozwolone prawem klauzule indeksacyjne, które wprowadzały bardzo szeroką dysproporcję praw i obowiązków między kredytodawcą, a konsumentem. Upraszczając, jedynym osobą obciążoną ryzykiem transakcji był konsument, ponieważ bank zabezpieczał swoje pozycje na rynku finansowym. W dodatku frank szwajcarski istniał prawdopodobnie tylko wirtualnie, a bank dawał sobie prawo do kształtowania kursu wymiany złotego na franka na dowolnym poziomie – nawet z kilkunastoprocentowym spreadem. Oczywiście każda umowa frankowa jest skonstruowana w inny sposób i wymaga konsultacji z doświadczonym adwokatem.

Ostatni wpis na blogu: Kredyty Frankowe Lubin, pomoc Frankowiczom

Pomoc Frankowiczom Jelenia Góra

Pomoc Frankowiczom w Jeleniej Górze polega na rzetelnym i indywidualnym podejściu do sprawy, tak aby maksymalizować szansę na zwycięstwo z bankiem. Sam proces jeszcze do niedawna zajmował około 2-3 lata (choć zdarzały sie także procesy zakończone w pół roku lub ciągnące się znacznie dłużej), jednak w obecnej sytuacji gdy do Sądów trafiło ponad 70 tysięcy spraw frankowych, wszystko wskazuje na to, że proces z bankiem może się wydłużyć do 3-4 lat. Problemem staje się po prostu brak wolnych terminów w Sądzie, przez co czas oczekiwania na rozprawę, znacznie się wydłuża. Dlatego nie warto czekać, aż spraw frankowych pojawi się jeszcze więcej, wziąć sprawy w swoje ręce i jak najszybciej zgłosić się do adwokata.

Jeżeli interesuje Cię unieważnienie kredytu we frankach — zadzwoń lub wykorzystaj formularz kontaktowy na dole strony, lub na stronie głównej.

Zamów Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM