Frankowicze w Sądach

Frankowicze w Sądach – kolejne wygrane i rosnące kolejki

Frankowicze w Sądach świętują kolejne wygrane z bankami. W statystykach stowarzyszenia SBB można sprawdzić, że w pierwszej połowie 2022 roku, Frankowicze wygrywali 98 % swoich spraw w I instancji i 98,5 % spraw w instancji II. Oznacza to, że jeszcze nigdy nie był tak dobry czas na pozwanie banku jak obecnie.

Oczywiście, sprawę frankową należy odpowiednio poprowadzić i najlepiej by zajął się tym doświadczony adwokat od spraw frankowych, ale statystyki pokazują bardzo wyraźnie, że w sporach z bankami, to Frankowicze są górą.

Już niedługo (12.10.2022 r.) TSUE, rozstrzygnie także kwestię wynagrodzenia za bezumowne korzystanie z kapitału, którym banki straszą Frankowiczów, aby odwieść ich od złożenia pozwu. Korzystne rozstrzygnięcie, jakiego się spodziewamy (Polskie Sądy jak do tej pory nie przyznają bankom takiego świadczenia), wytrąci bankierom ich ostateczny argument służący do grania na czas. Polskie Sądy zaleją tysiące nowych spraw frankowych.

Jedynym minusem, dla Frankowiczów, jest fakt, że w Sądach jest już obecnie ponad 90 tysięcy spraw frankowych, a przybywa ich w ogromnym tempie około 15 tysięcy na kwartał, a liczba ta może jeszcze wzrosnąć. Powoduje to, że w Sądach tworzą się ogromne kolejki, a na rozpatrzenie sprawy frankowej trzeba czekać nawet 3 lata (w zależności od miejsca złożenia pozwu).

Dlatego warto pośpieszyć się i zwrócić się do kancelarii frankowej jak najszybciej, żeby uniknąć oczekiwania na rozstrzygnięcie sprawy frankowej w niekończącej się kolejce nowych Frankowiczów, chcących pozwać swój bank.

Czytaj także: Jak wygląda zakończenie sprawy frankowej. Kiedy wyrok jest prawomocny?

 

Anulowanie kredytu we frankach

Kancelaria prawna pomoże unieważnić kredyt frankowy

Jeżeli interesuje Cię unieważnienie kredytu we frankach, nie zwlekaj i zgłoś się do kancelarii Rajkowska już dziś — zadzwoń lub wykorzystaj formularz kontaktowy na dole strony, lub na stronie głównej.

Pamiętaj, że warto się pośpieszyć, bo wraz z rosnącą gwałtownie ilością pozwów frankowych, czas oczekiwania na rozprawę znacząco się wydłuży.

Zamów Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM