co dalej z ratą kredytu frankowego

Frank prawie po 5 złotych? co dalej z ratą kredytu frankowego?

Kolejne miesiące z wysoką inflacją, rosnące stopy procentowe w Szwajcarii i strefie Euro, wojna za wschodnią granicą i widmo recesji coraz bardziej widoczne nad światową gospodarką. Wszystkie te czynniki powodują masowy odpływ kapitału z rynków wschodzących i powrót do walut z tzw. safety heaven — amerykanskiego dolara, czy szwajcarskiego franka. Kurs złotówki po raz kolejny pikuje w dół, a kurs CHF do PLN już niedługo może przebić psychologiczną barierę 5 złotych.

Wielu Frankowiczów zadaje sobie pytanie co dalej z ratą kredytu frankowego? Niestety, nie mamy dobrych wieści, rata kredytu frankowego będzie rosła i wiele wskazuje na to, że w coraz szybszym tempie. Im większe problemy będzie miała światowa gospodarka, tym silniejszy będzie kurs franka szwajcarskiego, co można było obserwować już podczas poprzedniego kryzysu gospodarczego, kiedy kurs franka niemal się podwoił.

Frankowicze, mają jednak bardzo dobre wyjście z tej sytuacji — pozwanie banku i unieważnienie kredytu frankowego. Sądy stoją po ich stronie, a Frankowicze wygrywają ponad 95 % swoich spraw. W przypadku unieważnienia kredytu umowa traktowana jest jak nigdy niezawarta. Bank musi oddać Frankowiczowi wszystkie wpłacone przez niego raty, a Frankowicz oddać bankowi kwotę kredytu z dnia jego zaciągnięcia – czyli podstawową kwotę, bez odsetek, prowizji, marży. Wielu Frankowiczów nie tylko wyzeruje swoje saldo zadłużenia, które często wynosi obecnie tyle, co kwota zaciągniętego kredytu, ale po rozliczeniu się z bankiem zachowa jeszcze nadpłatę, ponieważ okaże się, że regularnie płacąc raty, już spłaciła podstawową kwotę kredytu. Zyska więc podwójnie i rozpocznie życie bez kredytu.

Czytaj także: Frankowicz przedsiębiorca skorzysta z pomocy kancelarii frankowej

Czas ma znaczenie! Przestań zadawać sobie ciągle pytanie co dalej z ratą kredytu frankowego - po prostu unieważnij kredyt

Wielu Frankowiczów słyszało o tym, że mogą unieważnić swój kredyt, ale nie zagłębiało się jeszcze dokładnie w tę tematykę. Najwyższa pora to zmienić. Szansę na pozbycie się kredytu są bardzo wysokie, a każda chwila zwłoki, sprawi, że pozew przeciwko bankowi będzie jeszcze dłużej czekał na rozpatrzenie w Sądzie — utknie w ogromnej kolejce innych pozwów frankowych. 

Już teraz Frankowicze złożyli do Sądów ponad 90 tysięcy pozwów, a liczba ta bardzo szybko rośnie. Już niedługo kolejki do rozpatrzenia sprawy frankowej, będą jeszcze większe. Dlatego jeżeli nie chcesz się dłużej martwić co dalej z ratą kredytu frankowego — zaufaj profesjonalistą. Nie warto czekać i najlepiej już dziś zrobić pierwszy krok do pozbycia się kredytu frankowego.

Kancelaria prawna pomoże unieważnić kredyt frankowy

Jeżeli interesuje Cię unieważnienie kredytu we frankach, nie zwlekaj i zgłoś się do kancelarii Rajkowska już dziś — zadzwoń lub wykorzystaj formularz kontaktowy na dole strony, lub na stronie głównej i przestań zadawać sobie pytanie co dalej z ratą kredytu frankowego.

Pamiętaj, że warto się pośpieszyć, bo wraz z rosnącą gwałtownie ilością pozwów frankowych, czas oczekiwania na rozprawę znacząco się wydłuży.

Zamów Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM