Czy ktoś z Frankowiczów wygrał z bankiem w 2024 roku?

Czy ktoś z Frankowiczów wygrał z bankiem 2024 rok ?

Tak, jeszcze w 2023 roku prawie 13 tysięcy spraw frankowych zakończyło się wygraną Frankowiczów, co przekłada się na ponad 20 tysięcy zwycięskich Frankowiczów, a w 2024 roku spodziewany jest wzrost ilości wygranych spraw Frankowiczów o ponad 30%. Frankowicze wygrywają 98% spraw przeciwko bankom. Praktycznie jedynym problemem, z jakim mierzą się obecnie Frankowicze są ogromne kolejki w Sądach. Obecnie w Sądach jest już prawie 150 tysięcy spraw frankowych, a mimo tego, że Sądy przyśpieszają nie spodziewamy się by w najbliższym czasie były one w stanie przerobić więcej niż 30 tysięcy spraw rocznie.

Obecnie wygrane sprawy Frankowiczów bardzo często dają impuls do działania kolejny kredytobiorcą i motywują ich do pozwania banku, przez co ilość składanych pozwów przeciwko bankom rośnie z roku na rok.

Czy ktoś odzyskał pieniądze z kredytu frankowego ?

Tak, tysiące Frankowiczów odzyskało już pieniądze z kredytu frankowego i może się obecnie cieszyć finansową wolnością. W przypadku wygranej z bankiem, umowa jest traktowana jako nigdy nie zawarta, tzn. bank musi oddać wszystkie wpłacone raty, a następnie może ubiegać się o zwrot wypłaconego kapitału, ale bez marż, odsetek i prowizji. Frankowicze, przez lata zmuszeni byli płacić nawet dwa razy większe raty niż powinni, przez co w wielu przypadkach okaże się, że oddali już do banku więcej niż pożyczyli, bank zwróci im nadpłatę, a całe ich saldo zadłużenia, czyli pozostała do spłaty kwota kredytu, przestanie istnieć.

Suma korzyści jaką może uzyskać Frankowicz na wygranej z bankiem to nawet kilkaset tysięcy złotych. Na kwotę tą składają się dwie korzyści – jeżeli wpłacił do banku więcej niż pożyczył należy mu się nadpłata oraz dług który pozostał mu do spłaty przestaje istnieć.

Czytaj także: RPO dołącza do pozwu Frankowiczów przeciwko Millennium Bank

Kancelaria prawna Rajkowska pomaga wygrać z bankiem w sprawie o kredyt CHF

Jeżeli interesuje Cię rozwiązanie umowy frankowej i wygrana z bankiem, nie czekaj dłużej. Skontaktuj się z kancelarią adwokacką Rajkowska, jedną z najbardziej doświadczonych kancelarii frankowych w kraju.

Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego na dole strony i odkryj jak możemy Ci pomóc w pozbyciu się kredytu CHF raz na zawsze.

Zamów Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM