kredyty frankowe Częstochowa

Kredyty frankowe Częstochowa, Pomoc Frankowiczom

Kredyty frankowe Częstochowa – pomoc Frankowiczom zapewnia kancelaria prawna Rajkowska, do której dane kontaktowe znajdują się na dole strony.

Kredyty Frankowe w Częstochowie, stanowią problem bardzo wielu mieszkańców.  W latach 2004-2007 kredyty te były masowo proponowane przez banki oraz pośredników kredytowych, którzy za ich sprzedaż otrzymywali większe prowizje niż w przypadku analogicznych kredytów złotowych. Kredyty frankowe były przedstawiane jako bezpieczna, tańsza alternatywa. Umowy kredytów frankowych zawierały jednak wiele nieprawidłowości — chociażby udzielenie kredytu frankowego w złotówkach, podczas gdy bank jednostronnie decydował, jaki ma być kurs przeliczenia franka na złotówki. Spowodu tego i wielu innych zapisów, kredyt we frankach można dziś unieważnić.

W 2019 roku sprawach frankowych nastąpił przełom. W ciągu dwóch ostatnich lat ukształtowało się niezwykle korzystne dla Frankowiczów orzecznictwo. Frankowicze dziś wygrywają ponad 95 % swoich spraw, w których wnoszą o unieważnienie kredytu frankowego lub jego odfrankowienie. Tak wysoki odsetek wygranych to również zasługa kancelarii prawnych, które specjalizują się tylko i wyłącznie w prowadzeniu spraw frankowych – takich jak kancelaria Rajkowska., 

Pomoc Frankowiczom Częstochowa - dlaczego kredyty frankowe można unieważnić

Pomoc Frankowiczom Częstochowa, to także docieranie do osób z kredytem we frankach, które dalej nie wiedzą, że mogą go unieważnić lub odfrankowić. (Nie należy mylić odfrankowienia z przewalutowaniem, ponieważ to dwie oddzielne rzeczy, więcej można przeczytać o tym w artykule: Przewalutowanie kredytu we frankach – czy to się jeszcze opłaca?). Mimo licznych sukcesów Frankowiczów, w Sądach jest obecnie około tylko 15 % kredytów frankowych. Kredyty frankowe mogą być unieważnione, bo zapisy, które się w nich znajdują, naruszają Unijne prawa ochrony konsument. Ryzykiem kredytu obarczony był tylko kredytobiorca, a bank dodatkowo jeszcze zarabiał, ustalając spread walutowy na dowolnym poziomie, mimo, że w umowie kredytowej nie było o tym mowy.

Nawet umowy frankowe zawierane w tym samym banku, w tym samym okresie czasu, mogą się od siebie znacząco różnic, dlatego potrzebna jest profesjonalna pomoc Frankowiczom w Częstochowie w postaci doświadczonego w prowadzeniu spraw frankowych adwokata.

Sprawdz dlaczego nie było jeszcze kolejnego wyroku TSUE: Wyrok Tsue Frankowicze – marzec 2022 

Kancelarie frankowe Częstochowa

Jeżeli chodzi kancelarie frankowe Częstochowa, to wiele z nich powstało całkiem niedawno, dlatego warto zaufać sprawdzonym kancelarią frankowym, które powadzą sprawy Frankowiczów na terenie całego kraju takim jak kancelaria prawna Rajkowska. Kancelarie frankowy, to kancelarie prawne, który zajmują się tylko i wyłącznie sprawami Frankowiczów. Ich powstanie wiąże się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród kredytobiorców frankowych pozwaniem banku. W efekcie dużego zainteresowanie, kancelarie mogły skupić się tylko na jednym rodzaju klientów, co zaowocowało bardzo wysokim procentem wygranych spraw. Kredyty frankowe w Częstochowie mogę przestać być problemem.

Jeżeli interesuje Cię unieważnienie kredytu we frankach, nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś — zadzwoń lub wykorzystaj formularz kontaktowy na dole strony, lub na stronie głównej.

Zamów Analizę Umowy Kredytu CHF

Dane Kontaktowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM